فوتبال خارجی ایوا: پرسپولیس تیمی منضبط با دفاع مستحکم است

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 84
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
01350628.jpg

سرمربی تیم کاشیما آنتلرز ژاپن می گوید: پرسپولیس نقطه ضعف هایی دارد و من از این رو به بازیکنانم دستور العمل هایی داده ام.

به گزارش "ورزش سه"، گو ایوا سرمربی ژاپنی تیم کاشیما آنتلرز در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس حاضر شد و در ابتدا نقطه نظر خود درباره بازی فردا را گفت: در ابتدا می خواهم و دوست دارم بگویم که بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا یک افتخار است. ما در خانه بازی خواهیم کرد و ما می خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و نتیجه لازم را در بازی رفت بگیریم.

او در ادامه به شرایط بازی فینال پرداخت و اظهار داشت: بازی فینال 180 دقیقه است و ما نیمه اول را شنبه بازی خواهیم کرد. هدف ما این است که قهرمان شویم و بازیکنان من در بالاترین حد از هیجان و فیزیک بدنی هستند.

ایوا ضمن تمجید از بازیکنانش گفت: من اطمینان دارم بازیکنانم می توانند به رستگاری برسند. ما می خواهیم یک بار دیگر در جام باشگاه های جهان بازی کنیم. در سال 2016 ما در این تورنمنت به عنوان قهرمان لیگ ژاپن بازی کردیم اما این بار شانس این را داریم که به عنوان پادشاه آسیا به جام باشگاه های جهان برویم اما باید روی دو بازی پیش رو تمرکز کنیم.

او در ادامه در پاسخ به سوالی راجع به قدرت تیم پرسپولیس عنوان کرد: من موافقم که پرسپولیس تیمی بسیار منضبط با دفاع بسیار مستحکم است اما آن ها نقطه ضعف هایی دارند و از این رو به بازیکنانم دستور العمل هایی داده ام.

گو ایوا در پایان افزود: هدف و ماموریت ما این است که با گل های زیاد برنده بازی شویم. از بازیکنانم میخواهم در این اتمسفر خوب بازی کنند و لـ*ـذت را به هواداران بدهند.

برخی موضوعات مشابه

بالا