جالب و دانستنی بابا سلام، بيا تا با هم حرف بزنیم...

Heart of stone

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,247
امتیاز واکنش
741

[FONT=&quot]4 ساله كه بودم فكر ميكردم پدرم هر كاري رو ميتونه انجام بده. [/FONT]
[FONT=&quot]5 ساله كه بودم فكر ميكردم پدرم خيلي چيزها رو مي دونه. [/FONT]
[FONT=&quot]6 ساله كه بودم فكر ميكردم پدرم از همة پدرها باهوشتره[/FONT]
[FONT=&quot]8 ساله كه شدم، گفتم پدرم همه چيز رو هم نمي دونه[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]10 ساله كه شدم با خودم گفتم : اون موقع ها كه پدرم بچه بود همه چيز با حالا كاملاً فرق داشت[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]12 ساله كه شدم گفتم ! خب طبيعيه، پدر هيچي در اين مورد نمي دونه.... ديگه پيرتر از اونه كه بچگي هاش يادش بياد[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]14 ساله كه بودم گفتم: زياد حرف هاي پدرمو تحويل نگيرم اون خيلي اُمله.[/FONT]
[FONT=&quot]16 ساله كه شدم ديدم خيلي نصيحت ميكنه گفتم باز اون گوش مفتيگير اُورده[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]18 ساله كه شدم. واي خداي من باز گير داده به رفتار و گفتار و لباس پوشيدنم همين طور بيخودي به آدم گير مي ده عجب روزگاريه.[/FONT]
[FONT=&quot]21 ساله كه بودم گفتم پناه بر خدا بابا به طرز مأيوس كننده اي از رده خارجه[/FONT]
[FONT=&quot]25 ساله كه شدم ديدم كه بايد ازش بپرسم، زيرا پدر چيزهاي كمي درباره اين موضوع مي دونه زياد با اين قضيه سروكار داشته.[/FONT]
[FONT=&quot]30 ساله بودم به خودم گفتم بد نيست از پدر بپرسم نظرش درباره اين موضوع چيه هرچي باشه چند تا پيراهن از ما بيشتر پاره كرده و خيلي تجربه داره.[/FONT]
[FONT=&quot]40 ساله كه شدم مونده بودم پدر چطوري از پس اين همه كار بر مياد؟ چقدر عاقله، چقدر تجربه داره.[/FONT]
[FONT=&quot]45 ساله كه شدم.[/FONT][FONT=&quot]..[/FONT][FONT=&quot] حاضر بودم همه چيز رو بدم كه پدر برگرده تا من بتونم باهاش دربارة همه چيز حرف بزنم [/FONT][FONT=&quot]![/FONT][FONT=&quot] اما افسوس كه قدرشو ندونستم.[/FONT][FONT=&quot].....[/FONT][FONT=&quot] خيلي چيزها مي شد ازش ياد گرفت[/FONT][FONT=&quot]![/FONT]
[FONT=&quot]حالا اگه اون هست و تو هم هستی یه خورده[/FONT][FONT=&quot] ......[/FONT]

• پیشنهادات
  • PARIA78

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    89
    امتیاز واکنش
    23
    خیلی خوشکل بود مطلبت عزیزم......ما آدما مثل اینکه عادت کردیم تا بعضی چیزا رو از دست ندیم قدرشو نمی دونیم:icon_48:

بالا