اخبار موسیقی ایران بابک جهانبخش در برج میلاد ˝معجزه˝ کرد / بهترین ترانه سال در ششمین روز جشنواره فجر

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 199
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
ششمین شب سی امین جشنواره موسیقی فجر به اجرای کنسرت بابک جهانبخش اختصاص داشت که با گروهش به مدت یک ساعت و نیم در برج میلاد به اجرای برنامه پرداختند.

20150218100147_3.jpg

به گزارش سینماخبر؛ برج میلاد در شب ششم جشنواره سیام در دومین سئانس خود میزبان بابک جهانبخش و گروهش بود که اجرای زیبایی از خود به یادگار گذاشتند.
معجزهدر تاریکی سالن اعضای ارکستر یک به یک وارد سن شده و در جایگاه خود قرار گرفتند و با تکنوازی یاشار خسروی و در ادامه همراهی اعضای ارکستر قطعه "معجزه" نواخته و بابک روی سن آمده و ادامه قطعه را اجرا کرد.مدار بیقراریپس از اجرای اولین قطعه بابک با حضار به احوال پرسی پرداخت و ابراز خرسندی کرد از اینکه بعد از یک سال دوباره در برج میلاد اجرا دارد و همچنین تشکر ویژه از عوامل جشنواره کرد و سپس نوبت اجرای "مدار بیقراری" بود تا در سالن طنین انداز شود این قطعه نام آخرین البوم بابک بود.یک مسوول و مدیر کار بلدبعد از اجرای یکی دو قطعه جهانبخش مهمان ویژه خودش را اینطور معرفی کرد: یک مدیر، یک مسوول کاربلد که خودش دستی در هنر داشته و آهنگسازی میکند امشب در اینجا حضور دارد و آن کسی نیست جز پیروز ارجمند مدیرکل دفتر موسیقی. بعد از معرفی مردم به رسم ادب تشویق ویژهای از پیروز ارجمند به عمل آوردند.تنها کاری که از من بر میآدبابک بعد از قطعه "ای دل" که برای اولین بار بود در برج میلاد اجرا میشد رو به هوادرانش کرد و گفت: تنها کاری که از دست من بر میآید این است که با نگاه، صدا و احساسم علاقه خودم را به شما نشان بدهم و این مقدمهای برای اجرای قطعه بعدی شد.خاطره سازییکی از بهترین لحظات شب گذشته اجرای قطعه "من و بارون" بود که چندی پیش هم به عنوان بهترین قطعه سال معرفی شده بود و اجرای آن سالن برج میلاد را تا مرز انفجار پیش برد. دومین مهمان ویژهاین کنسرت شب پر مهمانی را پشت سر می گذاشت و دومین مهمان این کنسرت کسی نبود جز علی مرادخانی ریاست معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که بابک برای معرفی او نیز سنگ تمام گذاشتاعضای ارکستررضا تاجبخش، بابک ریاحیپور، مسعود همایونی، بهنام حکیم، انوشیروان تقوی، کسری خدیور، ایلیار خسروی، یاشار خسروی و مهران فرشباف نوازندگان این کنسرت بودند که در بین دو قسمت این برنامه سلوهای فوق العادهای را اجرا کردند که مورد توجه تماشاگران قرار گرفت.

9k=

سومین و آخرین مهمان ویژه
در اواسط برنامه و درست بعد از اجرای قطعه "حواست نیست" بابک گفت: یکی دیگر از مهمانان ویژه من بازیگر خوب کشورمان خانم نفیسه روشن است که افتخار میزبانیشان را امشب دارم و بعد از معرفی مردم این هنرمند را تشویق کردند.یادی از مرتضی پاشاییدر اواخر برنامه بابک گفت: امروز جای یک نفر در جمع ما خالی است، کسی که آخرین دیدار ما در اجرای دو نفرمان در دوبی ختم شده و بعد از آن دیگر او را ندیدم و این مقدمهای برای یادمان مرتضی پاشایی شد و قطعه بعدی به روح او تقدیم شد.لیست قطعات"معجزه"، "مدار بیقراری"، "تو چشمای منی"، "ای دل"، "دوست دارم"، "دیدنی شدی"، "ای کاش"، "حواست نیست"، "منو نگاه کن"، "من و بارون"، "اکسیژن"، "چی شده"، "برف"، "یه چیزی میگیا"، "بیتو میمیرم"، "عاشقتر" و "همین یه بار" قطعاتی بودند که جهانبخش به زیبایی آنها را اجرا کرد.حواشی بخش دوم ششمین شب از جشنواره سیام:-همراهی بابک و مردم در سالن بسیار قابل توجه بود .- اجرای قطعه "من و بارون" در سالن بسیار مورد توجه قرار گرفت.-اجرا قطعه یادمان مرتضی پاشایی به امری تکراری در کنسرتهای پاپ بدل شده است.- قطعه "چی شده" به عنوان آخرین قطعه اجرا ش

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
109
پاسخ ها
0
بازدیدها
116
پاسخ ها
0
بازدیدها