حوادث ایرانی باز هم خــ ـیانـت دختر ، البته این بار شکایت دختر

• شروع کننده موضوع Heart Cold
  • بازدیدها 272
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

Heart Cold

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
62
امتیاز واکنش
131

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

پسر و دختر مدتی با هم آشنا شده اند و پسر عاشق دختر شده ولی دختر خــ ـیانـت کرده است.حالا دختر مدعی شده که پسر او را مورد تعـ*رض قرار داده و از پسر شکایت کرده است …
دختری که پسر موردعلاقه اش را به تعـ*رض متهم کرده در حالی از دادگاه برای او درخواست مجازات کرد که پسر جوان نیز شاکی را به خــ ـیانـت متهم کرده است.بنابر این گزارش؛ چندیقبل دختر جوانی به مأموران خبر داد توسط مردی موردتجاوز قرار گرفته است؛ او گفت: «پسری که به من تعـ*رض کرده جوانی است که به من ابراز علاقه کرده و خواستار ازدواج با من بود، وقتی از من جواب منفی شنید مرا مورد آزار قرار داد».
این دختر گفت: «ما مدتی با هم ارتباط داشتیم و آرش خیلی به من ابراز علاقه میکرد اما بعد از مدتی دیگر به من توجه نمیکرد و یک روز مدعی شد به او خــ ـیانـت کردهام به همین خاطر هم به من تجـ*ـاوز کرد و گفت این کار را کردم که یادت باشد دیگر خــ ـیانـت نکنی، حالا از او شکایت دارم و این جوان باید مجازات شود». مأموران با شکایت دختر جوان، پسر موردعلاقه او را بازداشت کردند و تحقیقات از این جوان آغاز شد آرش به پلیس گفت: من به این دختر تجـ*ـاوز نکردم چیزی که باعث شکایت او شده ناراحتیای است که از من دارد.
او دختر جوان را به خــ ـیانـت متهم کرد و گفت: مدتها بود که با این دختر دوست بودم و رابـ ـطه خوبی با هم داشتیم. من واقعا عاشقش شده بودم و مشکلی با هم نداشتیم تا اینکه یک روز وقتی با دوستم کیان بیرون رفته بودم متوجه واقعیتی تلخ شدم. ما سوار ماشین بودیم ماشین را من از پدرم گرفته بودم تا با کیان دوری بزنیم. تماممدت کیان داشت با تلفن صحبت میکرد معلوم بود یک دوست معمولی پشت خط نیست و یک رابـ ـطه عاشقانه بین کیان و کسی که پشت خط است برقرار شده و وقتی از او پرسیدم با چه کسی صحبت میکنی نام دختری را آورد که من با او دوست بودم، خیلی تعجب کردم. اصلا نمیخواستم باور کنم به من خــ ـیانـت شده است از کیان همه مشخصات دختر را پرسیدم و وقتی مشخص شد واقعا به من خــ ـیانـت شده، به دوستم گفتم من عاشق این دختر بودم و با خانوادهام صحبت کرده بودم که به خواستگاریاش برویم حالا که اینطور ناجوانمردانه با من رفتار کرد دیگر با او ارتباطی ندارم و خودم را کنار میکشم و دیگر نمیخواهم او را ببینم.
کیان موضوع را به این دختر گفته بود و شاکی وقتی با من تماس گرفت، گفتم برایم دیگر ارزشی ندارد و نمیخواهم با او ازدواج کنم، همین هم باعث شد از من شکایت کند». دختر جوان نیز دراینباره گفت: «آرش بارها من را موردتعرض قرار داد و بعد هم به من گفت اگر سکوت کنی با تو ازدواج میکنم اما حالا میگوید تو خــ ـیانـت کردی. من از او شکایت دارم». هیأت قضائی شعبه چهارم دادگاه کیفری شماره یک استان تهران با صدور قرار بازداشت برای آرش، تحقیقات خود را دراینباره ادامه میدهد.

• پیشنهادات
  • زینب خانومی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    413
    امتیاز واکنش
    1,242
    یاخدا..........
    چه اتفاقایی تواین مملکت میفته زرشششک فقط خدا میدونه کی راست میگه کی دروغ!

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    186
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها
    272
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها