با امتیازات و نقدهای World of Final Fantasy همراه باشید (متا: 79)

• شروع کننده موضوع Maedeh.z
  • بازدیدها 179
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Maedeh.z

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
605
امتیاز واکنش
1,150
شرکت Square Enix عنوان ویژه‌ای برای طرفداران پروپا‌قرص سری Final Fantasy تدارک دیده است و به نظر می‌رسد بیشتر منتقدان از آن راضی بوده‌اند. این عنوان برای دو پلتفرم PS Vita و PS4 منتشر می‌شود.

در زیر می‌توانید همه‌ی امتیازات منتشر شده و چکیده‌ای از نقدهای‌ مهم را مشاهده کنید:

Digitally Downloaded 100

به عنوان کسی که عمری طرفدار سری Final Fantasy بوده‌ام ، عنوان World of Final Fantasy مخصوصا برای افرادی مثل من طراحی شده است و برای اینکار عاشق Square Enix هستم. این عنوان به میراث خود وفادار و در نحو‌ه‌ی نمایش آن خلاقانه است. این بازی بیشتر از هر بازی دیگری که امسال تجربه‌ کرده‌ام بر من تاثیر معنی‌داری داشته است. بنابراین ، Square Enix متشکرم ؛ این حس یک هدیه را می‌دهد.

Shacknews 90

LaPS4 90

COGconnected 90

Playstation Universe 90

GameSpew 90

همه‌ی طرفداران Final fantasy (مهم نیست که چند عدد از عناوین قبلی را تجربه‌ کرده‌اند) باید نادان باشند که دست رد به سـ*ـینه‌ی World of Final Fantasy بزنند.. این یک عنوان برای طرفداران است که دقیقا همان‌ چیزی است که باید باشد.

We Got This Covered 90

The Games Machine 87

Everyeye.it 86

Digital Chumps 86

Multiplayer.it 85

Gamesbeat 85

Arcade Sushi 85

World of Final Fantasy یک عنوان سرگرم‌کننده و شاد است که محتوای زیادی دارد. با داشتن یک جهان سرگرم‌کننده برای گشت‌وگذار و زیبایی مجلل آن ، این یک تجربه‌ی خاطره‌انگیز است که پیرامون تاریخ یکی از به‌ یاد ماندنی‌ترین سری‌های دنیای بازیهای ویدیویی بنا شده است.

ZTGD 85

Hobby Consolas 84

Game Informer 83

IGN Italia 82

JeuxActu 80

Gameblog.fr 80

عنوان World of Final Fantasy دلربا است و یک سفر باطراوت را به دنیای این حماسه‌ی جاودان فراهم می‌کند.

IGN Sweden 80

Attack of the Fanboy 80

RPG Site 80

World of Final Fantasy کار بزرگی را به سرانجام نمی‌رساند و این مشکلی ندارد. این یک بازی برای طرفداران است که مطمئنم قدر آنرا خواهند دانست.

Eurogamer Italy 80

Push Square 80

Areajugones 78

CGMagazine 75

Stevivor 75

Polygon 70

Trusted Reviews 60

Game Revolution 60

حداقل امیدوار بودم که World of Final Fantasy بهترین خصوصیت‌های خویشاوندان خود را بازگرداند: گشت‌و‌گذار جهان باز ، شخصیت‌های جالب و داستان‌های حماسی. این عنوان فاقد تک‌تک این عناصر است و این به بازی ضربه وارد کرده است.

GamingTrend 60

GamesRadar+ 60

ساعات اولیه عنوان World of Final Fantasy برای طرفداران و تازه‌واردان امیدوارانه است اما هر چه بیشتر بر روی آن وقت بگذارید ، فقدان عمق در آن بیشتر نمایان می‌شود.

God is a Geek 55

World of Final Fantasy سعی می‌کند که حس نوستالژی را به مخاطبش بدهد اما از بازگرداندن جادوی عناوین قبلی این سری عاجز است.

12961147741130623978_2016-10-25_190120.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا