اتومبیل و موتور با 10 خودروی مهم سال 2013 آشنا شويد

• شروع کننده موضوع MILAD_A
  • بازدیدها 150
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

MILAD_A

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
27,940
امتیاز واکنش
17,247
[h=1][/h]ارسال شده توسط: عرفان انبار ۰۶ دی ۹۲ ساعت ۱۸:۲۸ ۰

cars.jpg
خودروهای هیبریدی، الکتریکی، بازگشت خودروهای آمریکایی، سرگرمیهای مقرون به صرفه و دستهای از مسیرهای جدید هیجان انگیز. این 10 خودرو 2013 را به یک سال بسیار جالب تبدیل کردند.

10) کادیلاک سی تی اس
10.jpg
2014 Cadillac CTS Vsport
شما میتوانید کادیلاک سی تی اس 2014 را در نمایشگاههای اتومبیل پیدا کنید، به همین دلیل از نظر من این یک خودروی 2013 محسوب میشود. این خودرو نه تنها به این دلیل که بهترین سدان تولیدی جنرال موتورز تاکنون میباشد، بلکه از این نظر که در اروپا نیز به فروش خواهد رسید بسیار با اهمیت است. این موضوع آن را به یک موفقیت بزرگ برای کادیلاک، جنرال موتورز و صنعت خودروی آمریکا در کل تبدیل میکند.9) جگوار F Type
9.jpg
2014 Jaguar F-Type
اهمیت آن نه فقط به خاطر این است که F Type یک محصول فوق العاده و خودرویی است که ما عاشق آن هستیم، بلکه وجود یک بیلبورد بزرگ که روی آن یک پیغام ساده نوشته شده است:
جگوار آن را دارد، بریتانیا آن را دارد.
این خودرو اکنون برای آنها مانند هواپیمای Supermarine Spitfire میباشد، و حتی میتواند جالبتر از آن هواپیما باشد زیرا میتوانید یکی از آنها را خریداری کنید.
8) فورد فیِستا اس تی
8.jpg
Ford Fiesta ST 2014
با کیفیتترین خودرو برای عموم مردم. در مورد این خودرو فقط می توان این جمله را گفت، و همین کافی است تا لبخند بزرگی را در چهرهی هر فردی ایجاد کند.7) مرسدس بنز CLA
7.jpg
2014 CLA 45 AMG
ممکن است طراحی آن را دوست نداشته باشید، ولی هدف مرسدس بنز از تولید CLA تلاش برای بهدست آوردن مخاطبان جوان میباشد. این یک حرکت چشمگیر در بازار خودروهای ارزان قیمت (حداقل در ایالات متحدهی امریکا) برای یکی از لوکسترین برندهای آن کشور محسوب میشود.6) مزدا 6
6.jpg
Mazda6 2014
برای سالیان متمادی تمامی سدان های پرفروش مزدا بر روی پلتفرمهای فورد ساخته شده میشدند. مزدا 6 اولین سدان بزرگ آنها طی سالیان طولانی است که کاملاً توسط خود آنها ساخته شده است. مزدا 6 خودروی بسیار خوبی است، به گونهای که تمامی خودروهای سدان سایز متوسط برای داشتن شانس رقابت با آن باید تلاش زیادی انجام دهند.5) C7 کوروِت
5.jpg
Corvette C7 Stingray
C7 یکی از بهترین خودروهای 2013 آمریکایی بود. که آن را همانند یک موستانگ میکند. اما در واقع با یک افسانه آمریکایی روبروییم.4) فولکس واگن XL1
4.jpg
2014 Volkswagen XL1
فولکس XL1 فوق العاده خودرویی است که به خوبی کار میکند و به ندرت به سوخت نیاز دارد. ولی این خودرو همچنین مشکلاتی دارد که بسیاری از افراد علاقهای به خرید آن ندارند. این خودرو میتواند شروع یک مسیر تازه در صنعت خودروسازی باشد.3) پورشه 918 اسپایدر
3.jpg
2014 Porsche 918 Spyder
چرا پورشه 918 در این لیست قرار گرفته ولی خبری از P1 یا LaFerrari نیست؟ من تمامی اخبار این خودروها را دنبال میکنم. زمانی که برای اولین بار نمونهی اولیه 918 رونمایی شد آن جا حضور داشتم، با مسئول گروه توسعهی مک لارن P1 صحبت کردم و تلاش کردم حدس بزنم که Niki Lauda چه چیزی در مورد LaFerrari در معرفی رسانهای آن خواهد گفت.
در بین تمامی خودروهای سوپر اسپورت با تولید محدود و تمامی خودروهای هیبریدی پورشه برنده میشود، زیرا اگزوزهایی دارد که از سقف آن خارج میشوند، و چون پورشه یک تولید کنندهی انبوه است، روزی همهی ما به تکنولوژیهای 918 دست خواهیم یافت.
2) بی ام و i3
2.jpg
2014 BMW i3 eDrive
قیمت سری 3 را دوست داشته باشید یا نه، i3 اولین خودروی فیبر کربنی تولید انبوه دنیاست، و احتمالاً با محیط زیست سازگاری بسیاری دارد. یک خودروی پیشگام!1) تسلا Model S
1.jpg
2014 Tesla Model-S
خودروی Model S باعث شد تا تسلا سال 2013 را از آن خود کند. اگر آنها تولید خودرو را به مدت طولانی ادامه دهند؛ ما سال 2013 را برای آنچه که به دست آوردهاند به یاد خواهیم آورد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
4
بازدیدها
686
بالا