فوتبال داخلی بختیار رحمانی ؛ نه استقلال و نه فولاد!

• شروع کننده موضوع _.ZT._
  • بازدیدها 203
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

_.ZT._

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,864
امتیاز واکنش
389
در مورد استقلالی شدن بختیار رحمانی، هافبک فولادیها که اکنون با تیم ملی در اردوی اتریش به سرمیبرد در روزهای اخیر شایعات زیادی از این ور و آن ور به گوش میرسد. با خودش همکلام شدیم تا به هر حال مشخص شود که قصد دارد در چه تیمی توپ بزند.
که آخر سر معلوم شد مقصد بعدی او نه فولاد است نه استقلال بلکه یا قطر است یا اروپا. البته در شرایطی از استقلالی شدن بختیار حرف میزنند که باشگاه فولاد مدعی است او قرارداد دارد. به هر حال حرفهای رحمانی را بخوانید:
این روزها شایعه در مورد تیم فصل بعدت زیاد است. به هر حال به استقلال میروی یا نه؟
فکر نکنم به استقلال بروم چون میخواهم در لیگ قطر بازی کنم!
چرا قطر؟!
تصمیم گرفتم فوتبالم را در قطر یا اروپا ادامه دهم چون نمیتوانم به استقلال بروم.
دلیل خاصی دارد؟
بله. نمیخواهم خوزستانیها ناراحت شوند چون هر چه دارم از آنهاست. قبلا هم گفته بودم به تهران نمیروم فقط گفتم استقلالی هستم همین!
یعنی در ایران بمانی انتخابت فقط فولاد است؟
بله مگر این که خود فولادیها من را نخواهند و بگویند برو استقلال! چون من فعلا قرارداد دارم و باز هم تاکیدمیکنم دوست ندارم کسی از من ناراحت شود.
یعنی تا آخر عمر فوتبالیتان اگر ایران باشید فقط در فولاد میمانید؟
من استقلالیام ولی اگر قرار است از فولاد بروم باید مرا درک کنند. مشکلی نیست اگر بخواهند تا آخر عمرم در اهواز میمانم و برای فولاد بازی میکنم ولی باید یکی پیدا شود و من را درک کند. فولاد در قلب من جا دارد.
به هر حال استقلال یا فولاد؟
فولاد با استقلالی که من بهش علاقهمند هستم فرق دارد. من میخواهم خود مردم و باشگاه برایم تصمیم بگیرند.
پس علایق خودت چه میشود؟
من امسال به اروپا یا قطر میروم ولی وقتی میبینم این همه شرایط برای آمدن به استقلال سخت است باید از یک سری چیزها که دوست دارم دل بکنم. باز هم میگویم نه. من بلکه همه خانوادهام بعد از فولاد استقلالی هستیم.
پس قضیه رفتنتان به استقلال منتفی است؟
همه فکر میکنند من به استقلال میروم هر چند دوستش دارم ولی بعضیها درک نمیکنند!
راستی در یک برنامه ورزشی از تو تعریف شد و گفتند میتوانی در تیم ملی نمایش خوبی داشته باشی چه نظری داری؟
لطف دارند ولی کو گوش شنوا؟!
صحبت پایانی؟
باید بگویم که برای خیلیها متاسفم تا خبر من روی سایتها آمد واکنشها شروع شد! برای یکسری آدم که ارزش جواب دادن ندارند متاسفم. من اگر بخواهم جایی بروم اول باید بادهکردی حرف بزنم.

برخی موضوعات مشابه

بالا