فوتبال داخلی برانکو : نیمه دوم بازی یک گله شد

اناهید h.y

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,098
امتیاز واکنش
4,546
برانکو: نیمه دوم بازی یک گله شد

سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری بعد از دربی می گوید که شانس های زیادی را از دست دادند.
01179673.jpg

به گزارش ورزش سه، برانکو ایوانکویچ پس از شکست در دربی پایتخت با حضور در نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

دربی درخشان بود
بازی بسیار خوب و زیبا را دیدیم که یک یک دربی درخشان با گلهای زیاد بود. من به استقلال تبریک می گویم و همینطور از هواداران و بازیکنانم تشکر می کنم. با احساسات زیادی این بازی را انجام دادیم و هیچ ایرادی نمی توانم از آنها بگیرم. از هواداران تشکر می کنم که در باخت نیز بزرگ بودند. فقط متاسفم که در بزرگترین بازی لیگ نتوانستیم آنها را شاد کنیم. هواداران خواست بازیکنان ما را دیدند و از آنها بابت تشویق بعد از پایان بازی تشکر می کنم. مطمئن هستم با کمک هواداران، به هدفی که داریم خواهیم رسید.

نیمه دوم بازی یک گله بود
دربی به این شکل است و برنده شدن در آن شکل خاصی دارد. اما این بازی یک فوتبال است. در نیمه دوم بازی یک گله شده بود و ما شانس های زیادی داشتیم. روی دروازه آنها خیمه زده بودیم اما زمان کافی برای مساوی کردن نداشتیم. یک بار دیگر از هواداران عذر خواهی می کنم.

توپ روی هوا بود
یک تعویض برای تقویت حمله انجام دادیم و نیاز به تعویض های دیگر نبود. سروش، امیری و مسلمان در این بازی حضور داشتند و شاید تنها نریمان جهان را می شد به بازی آورد. در نیمه دوم بازی تماما روی هوا بود.

از ماهینی راضی ام
کمال بازیکن مهمی است و ما او را به دلیل محرومیت نداریم. او در لیگ یکی از بهترین بازیکنان ما بوده است. البته قبول ندارم که جای او در این بازی خالی بود زیرا حسین ماهینی در این پست خیلی خوب ظاهر شد و با توجه به اینکه برای اولین بار در این پست بود، از او راضی بودم.

برخی موضوعات مشابه

بالا