بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی دردسرساز شد

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 194
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
در حالی که بسیاری از کاربران اندرویدی منتظر عرضه اندروید آبنبات چوبی برای گوشی های هوشمندشان هستند، این بروزرسانی مشکلات و نارضایتی هایی را برای عده ای دیگر از کاربران دریافت کننده این نسخه به وجود آورده است.

در ادامه با جی اس ام آریا همراه باشید ...

6.jpg

گوشی های موتورولا معمولا از محبوبیت ویژه ای در بین کاربران برخوردارند، موتورولا بعد از فراز و نشیب های فراوان اکنون زیرمجموعه لنوو می باشد و مدیران آن وعده ارائه محصولاتی باکیفیت را به کاربران داده اند. اما اخیرا خبرها از نارضایتی کاربران در دریافت بروزرسانی برای یکی از گوشی های این برند حکایت می کننند.

دروید توربو موتورولا به تازگی بروز رسانی اندروید ۵.۱ لالیپاپ را دریافت کرده است و این در حالی است که کاربران این گوشی هوشمند موتورولا از مشکلات متفاوتی بعد از دانلود و نصب این بروز رسانی جدید شکایت دارند.

شرکت موتورولا دروید توربو را در حالی که از اندروید ۴.۴ کیتکت بهره میبرد روانه بازار کرد. این شرکت عرضه بروز رسانی اندروید ۵.۰ را برای این گوشی منتفی کرد تا این گوشی مستقیما بروز رسانی اندروید ۵.۱ را دریافت کند.

پس از مدتها انتظار بالاخره بروز رسانی اندروید ۵.۱ برای این گوشی هوشمند عرضه شد که قابلیتهای جدید و متفاوتی را نیز برای این گوشی هوشمند به ارمغان آورده است. با این وجود بعد از دریافت و نصب بروز رسانی، کاربران مختلفی از مشکلات مربوط به باتری، سرعت شارژ توربو و البته سرعت پایین انتقال دادههای اینترنتی نارضایتی خود را اعلام کرده اند.

اظهار نظر یکی از این کاربران در انجمن XDA این گونه است:

پس از بروزرسانی، عملکرد باتری دستگاه من به طرز وحشتناکی تنزل پیدا کرده است. من گوشی خود را در ساعت ۸ صبح در حالی که ۱۰۰ درصد شارژ شده بود از شارژر جدا کردم و در ساعت ۱۴ بعداز ظهر تنها ۳۵ تا ۴۰ درصد شارژ برای من باقی مانده بود. این در حالی است که زمان روشن بودن صفحهنمایش گوشی من در این مدت تنها ۱.۵ تا ۲ ساعت بوده است.

بروزرسانی اندروید آبنبات چوبی دردسرساز شد ...

7.jpg

یکی دیگر از کاربران نیز در این خصوص این گونه عنوان داشته است:

بهنظر میرسد قابلیت شارژ سریع هنگامی که میزان باتری دستگاه به ۵۰ درصد میرسد خاموش میشود. پیش از این فکر میکنم این قابلیت بر روی ۷۰ درصد غیرفعال میشد.

دروید توربو موتورولا از قابلیتهای سختافزاری بهره میبرد که هر دوستدار گوشی های هوشمند را تحت تاثیر قرار میدهد. این گوشی هوشمند از صفحه نمایش ۵.۲ اینچی AMOLED با وضوح ۱۴۴۰ پیکسل × ۲۵۶۰ پیکسل یعنی تراکم ۵۶۵ پیکسل در هر اینچ بهره میبرد. پردازنده اسنپدراگون ۸۰۵ کوالکام چهارهستهای با فرکانس کاری ۲.۷ گیگاهرتز نیز در این گوشی هوشمند مورد استفاده قرار گرفته است. این دستگاه هوشمند به سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت فضای ذخیرهسازی داخلی نیز تجهیز شده است.

این گوشی هوشمند از باتری ۳۹۰۰ میلیآمپر ساعتی بهره میبرد که زمان استندبای ۲۸ روز و زمان استفاده معمولی ۴۸ ساعت برای آن درج شده است.

به نظر شما موتورولا برای رفع این مشکلات چه راه حلی ارائه خواهد داد؟!

برخی موضوعات مشابه

بالا