فوتبال داخلی بزرگی:کار مکانی درست نبود،حرکت عمرانزاده را تائید نمیکنیم

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 105
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
محسن بزرگی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا باشگاه نسبت به حکم صادره کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت عمرانزاده،مگویان و صادقی اعتراض دارد یا خیر گفت:من روز گذشته با آقای افشارزاده صحبت کردم و قرار شد به کسانی که در این قضیه به صورت بی گـ ـناه و به علت میانجیگری محروم شدند کمک شود.وی در خصوص اینکه آیا منظورش مگویان است گفت: مگویان در صحنهای رفت تا بازیکنان را از هم جدا کند ولی متاسفانه تر و خشک با هم سوخت. من نیز به شخصه به مگویان کمک خواهم کرد تا نسبت به حکم اعتراض کند.ما بعضی مواقع به کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال انتقاد میکنیم چون برای حرفهایمان دلیل داریم. مثلا کاش دوستان و همکاران ما در فدراسیون حداقل صحبتهای مگویان را میشنیدند و بعد در موردش حکم میدادند. اینگونه میشود که اگر خدای ناکرده فردا در یک مسابقه درگیری رخ داد هیچ بازیکنی حتی برای جدا کردن هم دخالت نکند چون ممکن است محروم شود!بزرگی در ادامه گفتوگو با فارس با اشاره به محرومیت بازیکنانی مثل صادقی و عمرانزاده گفت:ما با کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال مبنی بر مقابله با بی اخلاقی موافق هستیم و من معتقدم که کار مکانی در وهله اول و سپس حنیف عمرانزاده درست نبود. البته عمرانزاده در اظهارات خود بعد از بازی عذرخواهی کرد ولی اصل کار قشنگ نیست چون بازیکنان الگوی جوانان این مرز و بوم به حساب میآیند. آقای مکانی همان ابتدا اشتباه کرد که مقابل هواداران استقلال آن حرکت را انجام داد چون ممکن بود این کار باعث تحـریـ*ک هواداران استقلال شود.وی در پایان گفت: ممکن است در خصوص میزان حکم صادره حرفهایی داشته باشیم ولی اصل کار را دفاع نمی کنیم و اعتقاد داریم هیچکدام کار خوبی را انجام ندادند.

برخی موضوعات مشابه

بالا