مایه سرگرمی بزرگ‌ترین ضعف متولدین ماه‌های مختلف

• شروع کننده موضوع BARANA.R
  • بازدیدها 1,623
  • پاسخ ها 54
  • تاریخ شروع

masoomeh.y

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,367
امتیاز واکنش
10,549
شهریور: منتقد و سخت گیر

شهریوری ها افراد کمال گرایی هستند که دست از تلاش بر نمی دارند. آنها نه تنها برای خود بلکه برای دیگران هم بهترین ها را می خواهند. دوست دارند که جهانی بهتر بسازند و به همین دلیل همیشه مسئولیت های زیادی روی دوش شان است. از اشتباه به شدت فراری هستند و در صورت مرتکب شدن آن، خودشان را مدام سرزنش می کنند. توصیه ما به آنها این است که در صورت اشتباه کردن، به جای غصه خوردن و نقد منفی، از آن به عنوان راهی برای رشد و پیشرفت استفاده کنند.

• پیشنهادات
  • "Giiilass"

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    231
    امتیاز واکنش
    7,848
    فروردین
    کاملا درسته

Ghalllbeyakhi

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    127
    امتیاز واکنش
    5,572
    فک کنم فقط راجع به فروردینیا تا حدودی درست گفت، والا من اصلا لجباز نیستمBoredsmiley

mobina-

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    130
    امتیاز واکنش
    1,096
    فروردین: رئیس بازی و تندمزاج

فروردینی ها در مقایسه با بقیه ماههای سال، افرادی مستقل و فعال هستند که به تنهایی از پس هر مشکلی بر می آیند. آنها دوست دارند مدیریت امور را به دست بگیرند، به همین دلیل در جایی که مدیر نیستند، ناامید و دلسرد خواهند شد. اگر چه به شدت مهربان اند اما وای به روزی که عصبانی شوند. آنها زبان تندی دارند و ممکن است که در عرض چند ثانیه از کوره در روند و همه چیز را فراموش کنند. دوست دارند که به سرعت تمام کارهایشان را پیش ببرند و اگر امور طبق برنامه آنها پیش نرود، با زبان تندشان بر دیگران می توپند. به همین دلیل به فروردینی ها پیشنهاد می شود که در این شرایط قبل از هر گونه اقدامی اول آبی به صورت شان بزنند و چند نفس عمیق بکشند، سپس عمل کنند.

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    اسفند: احساساتی و عاشق پیشه

اسفندی ها افرادی هستند که از ظاهر عبور می کنند و در عمق غرق می شوند. آنها در هر چیزی نشانه ای می یابند اما گاهی عکس العمل های لازم را دریافت نمی کنند. آنها درد و رنج های دیگران را درک می کنند اما از این که نمی توانند آن را بیان کنند و کار مفیدی انجام دهند، به شدت ناراحت می شوند و غصه می خورند. برای یک زندگی بهتر، متولدین این ماه باید توجه بیشتری به خودشان کنند، در غیر این صورت روزی می رسد که زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

همـــرآز

ماه دلها
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    814
    امتیاز واکنش
    5,810
    اسفند رو تقریبا درست گفته بود

SECRET GIGGLE

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,332
    امتیاز واکنش
    4,796
    فروردین: رئیس بازی و تندمزاج

فروردینی ها در مقایسه با بقیه ماههای سال، افرادی مستقل و فعال هستند که به تنهایی از پس هر مشکلی بر می آیند. آنها دوست دارند مدیریت امور را به دست بگیرند، به همین دلیل در جایی که مدیر نیستند، ناامید و دلسرد خواهند شد. اگر چه به شدت مهربان اند اما وای به روزی که عصبانی شوند. آنها زبان تندی دارند و ممکن است که در عرض چند ثانیه از کوره در روند و همه چیز را فراموش کنند. دوست دارند که به سرعت تمام کارهایشان را پیش ببرند و اگر امور طبق برنامه آنها پیش نرود، با زبان تندشان بر دیگران می توپند. به همین دلیل به فروردینی ها پیشنهاد می شود که در این شرایط قبل از هر گونه اقدامی اول آبی به صورت شان بزنند و چند نفس عمیق بکشند، سپس عمل کنند.

Aida.esg

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    418
    امتیاز واکنش
    2,007
    والا من بدبخ خردادم بقیش درسته اما به جز اینکه من شایعه پراکنی میکنم من اصلا دوس ندارم راجب کسی حرف بزنم

RBahar79

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    201
    امتیاز واکنش
    1,358
    مرداد: حسود و متظاهر

مردادی ها افراد متظاهری هستند که دوست دارند تمام نگاه ها را به سمت خودشان جلب کنند. آنها از این که دیگران به آنها توجه یا دقت نکنند، به شدت دلگیر می شوند طوری که ساعت ها به علت آن می اندیشند. نه تنها تظاهر بلکه حسادت نیز از دیگر ویژگی های بد آنهاست. اگر دوستان، خانواده یا اطرافیان مردادی ها به دیگران بیش از آنها توجه کنند، ممکن است که حتی شاهد گریه آنها باشند. البته این گریه شاید از روی ناراحتی باشد اما بیشتر برای جلب توجه، احساس ناامنی و بی پناهی است.

اقا من اینو قبول ندارم اصلا نه تنها خودم بلکه هیچ کدوم از مردادی های اطرافم رو هم ندیدم که حسود باشند

برخی موضوعات مشابه

بالا