اخبار سینما و تلوزیون بعد از ده سال با کاراکتر منفی در تلویزیون ظاهر می شوم/ نقش های طنز را دوست دارم

• شروع کننده موضوع ☂Baran
  • بازدیدها 249
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

☂Baran

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,966
امتیاز واکنش
225
فریبا نادری که در ایام نوروز با ایفای نقش در سه تله فیلم از مخاطبان خود میزبانی کرده است از نقش ها و کاراکترهای خود در کارهای اخیرش می گوید.

201403291235125.jpg

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون که در سه تله فیلم برای ایام نوروز ایفای نقش کرده است در خصوص کارهای نوروزی خود به خبرنگار سینماخبر گفت: در سه تله فیلم "مرد خوب،زن خوب" به کارگدانی علیرضا اسدالهی ، "اولین تکیه گاه" به کارگردانی صلح میرزایی و در تله فیلمی به کارگردانی مرادی برای پخش در ایام نوروز ایفای نقش کرده ام.

وی از ایفای نقش در کارهای مناسبتی تلویزیون ادامه داد: معمولا در کارهای مناسبتی ترجیح می دهم ایفای نقش نکنم زیرا به دلیل آماده نبودن فیلمنامه، کمبود بودجه ، کارهای مناسبتی معمولا در لحظات آخر کلید می خورد و وقت کافی برای ساخت آن نمی گذارند.

نادری با بیان فوق افزود: به دلیل اینکه کارهای مناسبتی دیر کلید می خورند عموامل 17 تا 18 ساعت رابا صورتهای خسته باید کار کنند البته برخی کارهای مناسبتی مثل کارهای سیروس مقدم که من نیز در چک برگشتی وی ایفای نقش کردم خوب پیش می رود اما تعداد آنها به اقلیت می رسد.

وی در پاسخ به اینکه کدام نقش خود را بیشتر دوست داشته است تصریح کرد: زمانی است که بازیگر نقشش رو دوست داردو با علاقه ی تمام آن را بازی می کند اما گاهی هم به دلیل مشکلات مالی و شرایط بد اقتصادی بازیگر مجبور به ایفای نقشی می شود که حتی علاقه ای به آن کاراکتر ندارد.

این بازیگر با بیان اینکه معمولا نقش هایی که ایفا کردم را دوست داشتم وبا آنها ارتباط برقرار کردم عنوان کرد: در "ستایش 2 " نقش پری سیما را ایفا می کنم که این کاراکتر را بسیار دوست دارم.

وی افزود: بعد از ده سال کار بازیگری این اولین بار است که در نقش پری سیما با کاراکتری منفی در تلویزیون ظاهر می شوم که آن هم جذابیت های خاص خودش را دارد.

وی در پایان به نقش های طنز خود در کارهای تلویزیونی اشاره کرد و خاطر نشان کرد: نقش های طنز جذابیت خاصی دارند و هرجایی که نقش طنز را ایقا کردم مثل سریال میلیاردها، آن نقش را دوست داشتم.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
2
بازدیدها
844
پاسخ ها
0
بازدیدها
78
پاسخ ها
0
بازدیدها