اخبار سینما و تلوزیون مدتي ايران نبودم ،اما از اين به بعد منتظر پيشنهاد كارهاي خوب و جذاب هستم

♥MASTANE♥

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,316
امتیاز واکنش
3,789
مريم كاوياني يكي از بازيگراني است كه به صورت كاملا اتفاقي وارد اين حرفه شد.
20150204120612_12.jpg

به گزارش سینماخبر،مريم كاوياني يكي از بازيگراني است كه به صورت كاملا اتفاقي وارد اين حرفه شد. وي در فيلم ها و سريال هاي بسياري حضور داشته است. از جمله سريال هاي «مدينه»، «فاصله ها»، «روزگار قريب»، «خط شكن»، «پنجمين خورشيد». او كه آخرين حضورش در تلويزيون بازي در سريال«معراجي ها» است، گفت:«مدتي ايران نبودم و به خارج از ايران سفر كرده بودم. به همين دليل نتوانستم پيشنهادهايي را كه داشتم، بپذيرم. اما از اين به بعد منتظر پيشنهاد كارهاي خوب و فيلمنامه هاي خوب و جذاب هستم. البته اين اواخر سريال«زمستان گرم» را روي آنتن داشتم». بازيگر سريال«او يك فرشته بود» ادامه داد: در فيلم «شايد يك معجزه» به كارگرداني كرامت پور شهسواري بازي كردم كه قرار بود به جشنواره راه پيدا كند كه اين طور كه من شنيدم اين اتفاق نيفتاد و به زودي از تلويزيون پخش خواهد شد».
كاوياني همچنين توضيح داد:«من هميشه از پيشنهادهاي خوب استقبال مي كنم و مثل هر بازيگري دوست دارم در كارهاي خوب حضور داشته باشم.اما وقتي سفر هم مي روي و كمي از اين فضا دور مي شوي و فاصله مي گيري، به نوعي كم رنگ مي شوي و اين اصلا خوب نيست. به هر حال منتظر پيشنهادهاي خوبي هستم تا با كارهاي خوب باز هم در تلويزيون و سينما حضور داشته باشم». ناگفته نماند كاوياني فيلم«پوسته» را در اكران دارد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
195
بالا