مطالب طنز بــــــــــــخند بـــــــــــــهش

• شروع کننده موضوع honey maryam
  • بازدیدها 116
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

honey maryam

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,117
امتیاز واکنش
593
درسته که هیچوقت تفاوت بینکازینو و دیسکو و کاباره رو نفهمیدمبجاش خارجیا هم عمرا اگه تفاوتمسجد و حسینیه و تکیه رو بفهمن!!!:|

سوتی های استاد جواد خیابانی :

1. رونالدو پشت ضربه ی ایستگاهی!!!پاهاش باز کرده!!سینشو داده جلو!! به نظر شما میخواد چیکار کنه؟؟ :|2. تا مسی داره دریبل میزنه، جا داره دهه ی فجر رو خدمت بینندگان تبریک عرض کنم :|3. چه گلی میزنه روبن وقعا گل قشنگی بود... دقیقا حرکت تیمیشون مثل گل قبل بود...خب بله دوستان اشاره میکنن که این تصویر آهسته همون گل قبلی بود :|

پسر بچه ای 4 سالهکه یه روزی که کاره خیلی بدی کرده بودمامانش دنبالش دوید تا بیرون حیاط پسرک همون جلو در وایستاد و جلو تر نرفتبعد وقتی برگشت تو خونهبا چشمایه پره اشکشبه مامانش گفت:فک نکن نمیتونستم فرار کنمتو چادر سرت نبود!!غیرتو لایک کن!

پسره استاتوس داده بود :آهای دختر خانومی که قرار بود توی دانشگاه با هم تصادف کنیم وجزوه هات بریزه رو زمین و من جمعشون کنم و بعد عاشقت بشم . . ..........میخوام بگم برات ارزوی موفقیت دارم !منتظر من نباش -_-من کنکور گند زدم نمیتونم بیام دانشگاهخدافظ :|

پسرخالم زیر ابرو برداشته بش میگم یه بارکی پیوند ابروآتم برمیداشتی دیگهمیگه "نه اونو گذاشتم واسه عروسیم بردارم که یه دفه خیلی متفاوت به چشم بیام!":|

یه my friend هم نداریمتو این شبای قدر که نزدیکهبره تو مسجد.........واسمون اشک بریزه بگه خدایا...این دختره سهم منه حق منهخودت ردیفش کن...

خدایــــــــــا من دیگه آدم شدم...دیگهنه نیمه گمشده ام میخوامنه مخاطب خاصینه حتی پاستیلبــــــــــاور کنالـان فقط فقط فقط

اذااااان میخوام!!!

طرح جدید ایرانسل برای ماه رمضان:
08.gif

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
با ارساال کلمه moft به 8080 هر روز از نذری ها و شام های کلیه مساجد با خبر شوید!

می دونین چی آدمو خعلی می سوزونه ؟
.
.
.
.
.
هر چی که خیلی داغ باشه
کاری ندارین من برم به اکتشافات دیگم برسمشما رو هم در جریان می ذارم :دی

ﻣﺮﺍﺣﻞ ﺍﺭﺍﺩﺕ ﺍﻳﺮﺍﻧﻴﻬﺎ ﺑﻪ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﺎﻥ:

- ﺍﻭﻩ 2!ﻣﺎﻩ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﺎﻩ ﺭﻣﻀﻮﻧﻪ

- ﺑﺪﺑﺨﺘﻲ !ﺍﺯ ﻳﻪ ﻣﺎﻩ ﺩﻳﮕﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﮕﻴﺮﻳﻢ!

-ﻻﻣﺼﺐ ﺗﺎﺯﻩ 2ﺭﻭﺯ ﺷﺪﻩ !

- ﺍﻳﻦ 4 ﺭﻭﺯ ﺁﺧﺮﺵ ﻧﻤﻴﮕﺬﺭﻩ ﻳﻪ ﺩﻓﻌﻪ ﺭﺍﺣﺖ ﺷﻴﻢ !

-ﻋﺠﺐ ﻣﺎﻩ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﻮﺩ،ﺣﻴﻒ ﻛﻪ ﺗﻤﻮﻡ شد
08.gif

مورد داشتیم دختره موبایلشو گم کرده سه شبانه روز گریه کرده...
نه واسه گوشی دو میلیونیش،
.
.
.
.
.
.
.
واسه اینکه pou سه روزه غذا نخورده!!!
:|

بالا