فوتبال داخلی تارتار: با این شرایط صبا بالاخره سقوط خواهد کرد

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 223
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
مهدی تارتار در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص فصل چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: فکر میکنم در این فصل پیشرفتهایی از لحاظ کیفی و میزان دوندگی بازیکنان داشتیم و همچنین از نکات مثبت دیگر لیگ هم میتوان به پایین بودن میانگین سنی بازیکنان اشاره کرد. به نظر من در مجموع این فصل رقابتهای بهتری را شاهد بودیم.

وی در خصوص کیفیت لیگ گفت: اینکه تا روز پایانی قهرمان لیگ مشخص نشده نشان میدهد که تیمها به یکدیگر نزدیک شدهاند و رقابتها کیفیت خوبی داشته است. در مجموع مسابقات خوبی برگزار شد و امیدوارم سال آینده بهتر از این شود.
سرمربی صبا در خصوص عملکرد این تیم یادآور شد: صبا شرایط بسیار سختی را در این فصل تجربه کرد. جا دارد از تمام بازیکنان و مسئولان تشکر کنم که با همت خود توانستند چنین جایگاهی را به دست آورند اما باید این را در نظر گرفت که همیشه این اتفاق رخ نمیدهد و روزی تیمهایی که مشکلات مالی دارند روزی به لیگهای پایینتر سقوط میکنند.

تارتار در مورد اینکه آیا منظورش این است که صبا هم روزی به لیگ دسته اول سقوط میکند، گفت: اصلیترین مسئله بحث مالی و امکانات است. اگر پشتیبانی مالی وجود نداشته باشد بالاخره تیم سقوط خواهد کرد. معتقدم اگر همین شرایط در صبا وجود داشته باشد این تیم به لیگ پایینتر سقوط خواهد کرد و بالاخره یک روز شکست خواهد خورد. وقتی باشگاه با مشکلات مالی روبهرو باشد بازیکنان خوب در این تیم نمیماند و بازیکنان جدید خوب هم راغب نیستند که در تیم حاضر شوند.
وی در مورد اینکه با این شرایط به نظر میرسد او هم در تیم صبا نماند، گفت: فعلا تکلیف صبا مشخص نشده است. مسئولان باشگاه قصد فروش تیم را دارند و قرار شده در یکی دو هفته آینده این مسئله مشخص شود. اصلا باید ببینیم مالک باشگاه چه کسی میشود و آیا به من پیشنهاد میدهد یا خیر تا در آن موقع تصمیم بگیریم.
تارتار در خصوص دعوت جلال علیمحمدی و روزبه چشمی به تیم ملی تأکید کرد: جا دارد از کادر فنی تیم ملی تشکر کنم که به بازیهای لیگ بها دادند و این مسئله که بازیکنان جوان در اردوی تیم ملی دعوت شدند نشان دهنده این موضوع است که کادر فنی به تیمها توجه داشته است. علیمحمدی و چشمی هم به حقشان رسیدهاند. آنها در این فصل بازی های بسیار خوبی انجام دادند هر چند که ما دو سه بازیکن دیگر هم میتوانستیم در تیم ملی داشته باشیم از جمله مهرداد طهماسبی که هر چند سنش بالاست اما میتوانست به تیم ملی کمک کند.
بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نتیجهگیری این تیم یادآور شد: نکته مثبت نتایج پرسپولیس در این فصل برد دربی در دو دیدار رفت و برگشت بود که این مسئله باعث شد برای هواداران التیامبخش باشد. شاید اگر این اتفاق رخ نمیداد هواداران فصل بسیار بدی را پشت سر میگذاشتند اما خدا را شکر که در دربی سربلند بیرون آمدیم.
وی در خصوص عملکرد سرخپوشان در آسیا گفت: صعود پرسپولیس به مرحله بعدی راحت نیست. فکر میکنم اگر در دیدار برگشت خط دفاعی بخواهد همین گونه عمل کند شرایط بسیار سخت خواهد شد و بعید است که تیم صعود کند مگر اینکه تصمیم دیگری اتخاذ شود. به هر حال امیدوارم تیم بتواند در بازی برگشت هم نتیجه بگیرد و راهی مرحله بعد شود.

برخی موضوعات مشابه

بالا