آموزش **تاپیک جامع پرسش و پاسخ مباحث موبایل**

عقیق

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
621
امتیاز واکنش
10,219
سلام من یه سوال دارم من حدود دو سه هفته پیش نسخه اندروید همراهم رو به ۶.۰.۱ ارتقا دادم و جدید ترین نسخه نرم افزار انتی ویروس اواست رو روی تلفنم نصب کردم و گزینه امنیت وب رو فعال کردم اما اواست از مرور گر کروم اندروید ۶ پشتیبانی نمی کنه و وقتی که از کروم استفاده می کنم به شدت کند کار می کنه میخوام بدونم الان مشکل کندی از انتی ویروسمه یا نسخه اندروید...باید چیکار کنم...

• پیشنهادات
  • B.M.S.J

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1
    امتیاز واکنش
    1
    سلامعلکم
    ببخشید چن روزه گوشیم در حالت روشن شارژ نمیشه ، اما وقتی خاموشش میکنم شارژ میشه اونم خیلی آهسته
    میشه بگید مشکل از کجااس؟!!؟؟

Mårzï¥ē

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    10,419
    امتیاز واکنش
    37,579
    باسلام
    میخواستم بدونم همپوشی گوشی چیه؟
    کل برنامه های گوشی رو خراب کرده

ღ motahareh ღ

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    14,789
    امتیاز واکنش
    46,711
    سلام من تو گوشیم فیلم دارم دانلود کرده بودم و میخواستم بریزم تو کامپیوتر بعد کپی میکردم موقه پیست کردن پیست نمیشد کات هم کردم بازم پیست نشد پیغام خطا میداد که your request source file is in use بعد گوشی هم در حال استفاده نبود هی این پیغام خطا رو میداد توروخدا کمک کنین فیلما خیلی مهمن و همچنین گوشیم داره میترکه بس فیلم توشه باید خالیش کنم

شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,854
    امتیاز واکنش
    29,176
    سلام.
    موبایل من تا یه ماه پیش سالم و سلامت بود،بعد از یه مدتی اینترنتم قطع شد،از اون موقع سرویس های گوگل اخطار می دن،پشت سر هم اخطار می دن و نمی ذارن با گوشیم کار کنم.
    اخطاراشون با این مضمون:
    چارچوب گوگل پلای متوقف شده است.
    گوگل متوقف شده است.
    کل سرویس های گوگل متوقف شده است.
    برای همین من بیشتر مواقع با کامپیوترم کار می کنم،چیکار کنم؟؟:NewNegah (14)::aiwan_ligfht_blum:

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498
    منم تقریبا یه همچین مشکلی داشتم چند وقت قبل. هرجا هم بیرون بردمش گفتن باید گوشیت فلش بشه. دیگه دستم از همه جا کوتاه بود و میخواستم بازگردانیش کنم. ولی عموم تو یه شرکتی کار میکرد و به مسئول رایانش گفت مشکلم رو. گوشی رو بردم درستش کرد. بعدا توضیح داد که کار زیاد سختی هم نیست. از توی تنظیمات برنامه خودت میتونی درستش کنی. گوشیتو فارسی کن، بعدش با یکم انگولک پیدا میشه. چون گوشیا باهم دیگه فرق دارن نمیتونم بگم کجاش بود دقیق، راهکار راحت تر هم اینکه یه سرچ بزنی تو اینترنت واست میاره. اون آقا خودش جایی رو گیر کرد و بااستفاده از اطلاعات یه سایت درستش کرد. خلاصه میخواستم بگم که بیرون نده فلشش کنن خصوصا که یکم پیچیده به نظر میرسه حسابی میچاپنت. دوست من این مشکل براش پیش اومد، حرفم رو گوش نکرد، برد مغازه ۱۰۰تومن ازش واسه یه تنظیمات گرفت‌.

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,476
    امتیاز واکنش
    16,498

ببین دقیق یادم نیست چی سرچ کرد، ولی تو میتونی اسم گوشیتو بزنی راجبه نحوه عملکرد تنظیماتش بدونی، یا هر واژه ای که فکر کنی مربوط به مشکلت بشه.
    به نظرم اول سعی کن خودت با اینور اونور کردن گوشیت مشکلت رو حل کنی؛اگه نشد از اینترنت کمک بگیر(قطعا مشکل واسه خیلیا پیش اومده) اگه نشد به یه نفر که از کامپیوتر یا نرم افزار موبایل سر درمیاره بده. کسایی که تو مغازه های خدمات موبایل میشینن حوصله بررسی ندارن و زود میگن باید فلش بشه.

Fantta

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    397
    امتیاز واکنش
    3,535
    سلام
    گوشیم فارسی نمیشه ینی اولش بودا بعدش داداشم خرابش کرد
    یه چیز دیگه هم هست گوشیم به وای فای خونمون وصل نمیشه چیکارش کنم

ToloAm

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    142
    امتیاز واکنش
    2,116
    سلام چطور میتونم جیمیل یا همون ایمیلم رو پاک کنم آخه تو گوگل هم وقتی بزنم یه جوردیگست

بالا