تاکید FIVB به حضور خانوادهها در سالن است

• شروع کننده موضوع PARISA_R
  • بازدیدها 131
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

PARISA_R

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
4,752
امتیاز واکنش
10,626

[h=2] آزودو می گوید والیبال پتانسیل این را دارد که سه نسل از خانواده ها با هم در سالن این ورزش را تماشا کنند. [/h]
01031650.jpg

به گزارش "ورزش سه" از خبرآنلاین، فابیو آزودو مدیر کل فدراسیون بین المللی والیبال در کنفراس خبری اش از اهداف سفرش به ایران حرف زد و گفت:«من با دعوت مسئولان فدراسیون والیبال ایران به کشور شما آمده ام و 4 هدف را در این سفر دنبال می کنم.نخست پیدا کردن درک بهتر از آنچه در والیبال ایران می گذرد.دوم سنجش کیفیت برگزاری مسابقات لیگ جهانی و سوم نحوه انجام وظایف فدراسیون والیبال و توانایی و بینش ایران برای رسیدن به اهداف مورد نظر سومین هدف من از این سفر است.باید بگویم که چهارمین هدف بنده هم تساوی جنسیتی و حضور زنان و مردان در مسابقات والیبال است. هدف اصلی فدراسیون بین المللی این است که والیبال نخستین ورزش و بازی سرگرم کننده برای خانواده ها در جهان باشد.»

او با بیان اینکه حضور خانواده ها در سالن های والیبال نشاط آور است ادامه داد:«من در ایران دیدم که هواداران چطور تیم خودشان را تشویق می کردند.به جرات می توانم بگویم که در 25 سال گذشته چنین چیزی را ندیده بودم.البته برزیل و لهستان هم هواداران زیادی دارند.»

آزودو در بخش دیگری از حرفهایش ادامه داد:«والیبال به بخشی از جامعه و زندگی ایرانیان تبدیل شده است و با چشم خود دیدم که این رشته در ایران واقعا خانوادگی است.حضور خانواده ها یکی از مباحث اساسس و حیاتی از نظر فدراسیون بین المللی والیبال است و باید سه نسل فرزندان ، والدین و پدربزرگ و مادر برزگ ها با هم مسابقه را ببینند.»

او با ابراز امیدواری از اینکه تساوی جنسیتی در آینده به زودی حل شود ادامه داد:«اگر چنین اتفاقی بیافتد ایران می تواند یکی از مطرح ترین میزبان ها برای رویدادهای بین المللی والیبال باشد.فدراسیون بین المللی والیبال در چارچوب و وظایف خود عمل می کند و باید جو مناسب در سالن های ورزشی برای حضور خانواده ها مهیا شود. »

اما اگر امکان حضور بانوان در سالن مهیا نشود چه اتفاقی خواهد افتاد؟او در پاسخ به این سوال گفت:«در حال حاضر نمی شود چیزی در این مورد گفت.اما منظور من فقط بانوان نیستند.من درباره حضور خانواده ها حرف می زنم و اینکه سه نسل با هم در سالن باشند.فدراسیون جهانی تاکید می کند که حضور خانواده ها در سالن های والیبال تضمین شود. ما نمی توانیم مانع رویدادها و مسابقات در ایران شویم چرا که باعث عقب گرد برای ایران می شود.این به هیچ عنوان مورد پسند ما نیست.با این حال برای رسیدن به هدف باید گفت و گو کرد.مطمئن هستم که در قالب همکاری های دو طرفه به تفاهم قابل قبول خواهیم رسید.»

برخی موضوعات مشابه

بالا