تحلیل ورزشی تایپک جامع فوتبال داخلی خبرنگاران نگاه

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 372
  • پاسخ ها 3
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
:biggfgrin:سلام به ورزش دوستان عزیز:biggfgrin:
:aiwan_light_clapping:خوش اومدید:aiwan_light_clapping:

این تاپیک جایی برای نوشتن خبرهای فوتبال داخلی به قلم شما نگاه دانلودیهای عزیز است

خوب امیدوارم موفق باشیم :aiwan_light_good2:

• پیشنهادات
  • !!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,626
    امتیاز واکنش
    24,157
    فوتسال ناشنوایان و گلباران سنگاپور

خبر واقعا زیبایی هست که تیم فوتسال ناشنوایان کشور عزیزمان دارد با موفقیت عمل می کند:campeon4542:
    همه تقریبا با فوتسال آشناییم البته به طور عمومی،خیلی ها هم فوتسال بازی کرده یا می کنند.

حالا تصور کنید صداها قطع شود :aiwan_lffghfdght_blum:یعنی چی فکر کنید چه می شود :aiwan_light_bbbbbblum:تا به حال تصور کرده اید مثلاً صدای دوستتان که می گوید توپ را به من بده نشنوید واقعا کارسختی است:aiddddddwan_light_blum:

اما این بازیکنان فعل خواستن را صرف کرده Hapydancsmilو تا الان با موفقیت عمل کرده اند:campeon4542:

گلباران سنگاپور آن هم نه پنج شش تا دوازده تا از انگیزه زیاد بازیکنان تیم استHapydancsmil
    این تیم فوق العاده برای ورود به نیمه نهایی مسابقات به سنگاپور برخورد کردند که ۱۲_۰این تیم رو درهم کوبیده و شنبه۴اسفند بازی نیمه نهایی را برگزار می کنند.

تیم مقابل آنها در نیمه نهایی یکی از تیمهای تایلند یا قزاقستان است.:aiwan_lightff_blum:
    برنده این دیدار در ساعت۱۰:۳۰روز شنبه ۴اسفند با ایران مسابقه میدهد:NewNegah (1):

شاید بگویید سنگاپور تیم ضعیفی بوده و فلان و بهمانBoredsmiley
    در جواب شما دوستانم باید بگویم تیم ایران در دو بازی قبلی خودش ۱۲_۱ و ۴_۰ از سد چین و ژاپن گذشته و پیروز قاطع میدان بوده است.:campeon4542:

به امید موفقیت این تیم در روز شنبه:ura:

آخرین ویرایش:

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    بحران در دیوار دفاعی پرسپولیس،ستون های تیم یکی پس از دیگری فرو ریختند

بازی با پدیده با وجود برد و صعود،با وجود همه صحنه های قشنگش،یه صحنه خیلی خیلی بد داشت
    لحظه ای که سید جلال از شدت درد کاپشنش رو روی سرش کشید و در خودش جمع شد درست همون صحنه بودSigh

دیوار دفاعی پرسپولیس تا الان انقدر خوب بودن،انقدر همیشه قوی و با غیرت جنگیدن که حتی باور مصدومیتشون برای ما سخته
    آخه همیشه باور داشتیم ستون های تیم انقدر محکمن که هیچ چیزی نمیتونه از پا درشون بیاره
    اما مصدومیت و پارگی رباط حسین ماهینی و محمد انصاری باورمون رو شکست و ما رو به دنیای واقعیت برگردوند و فهموند اگه مدافعامون انقدر افسانه این دلیل نمیشه مثل افسانه ها اتفاقی براشون نیفته
    حالا سوپرمن تیممون و به قول شجاع کاپیتانمون،انگیزمون،روحیمون بخاطر کشیدگی عضله پشت پا بازی با مسجد سلیمان و از دست داد و باز هم همه میگن "با غیرت و جنگندگی که از سید جلال میشناسیم خیلی زود برمیگرده"

تیر خلاص رو وقتی زدن که این تیتر رو دیدیم:

"شجاع خلیل زاده مصدوم شد"

یا خود خدا!شجاع تو دیگه نه!:aiwan_lffghfdght_blum:
    شجاع به علت کشیدگی عضله چهارسر ران بازی با نفت مسجد سلیمان رو از دست داد،درباره بازی با صنعت نفت آبادان و پاختاکور ازبکستان هنوز اطلاعات کاملی در دسترس نیست
    [در این حد میدونم که شجاع و سید برای درمان مصدومیت به مرکز ایفمارک رفتن]

بابا یکی بیاد بگه این الکیه!آخه مگه میشه،مگه داریم؟!
    بله،هم میشه،هم داریم،این پرنده سر طلایی ما هم یه آدم تو دنیای واقعیه و دست بر قضا مصدوم هم میشه
    البته یادمون نره که شجاع الان هم مصدومه،همونطور که نیم فصل اول به جای نشستن روی ویلچر با مصدومیت بازی کرد

اما صبر کنید؛این تمام ماجرا نبود!:aiwan_light_shout:
    من فقط اون ویروسی که رفته تو بدن کربلایی رو گیر بیارم...بقیه اش رو نگم بهتره

بله!اینگونه است که رسیدن شایان مصلح به این بازی در هاله ای از ابهام قرار داره

خلاصه مطلب اینکه دفاع نداریم!!!
    :NewNegah (10):

آخرین ویرایش:

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نه دوشنبه ها بدون نود دوشنبه میشه،
    نه نود بدون عادل فردوسی پور نود میشه

پیش نوشت:
    این متن برای دوشنبه و سه شنبه صبحه که دیگه واقعا نتونستم اون موقع بذارم و گذاشتنش به الان رسید

دوشنبه صبح وقتی صفحه اینستاگرام رو باز کردم یه خبر خیلی توی چشم بود؛تغییر در ساختار نود،حذف عادل فردوسی پور
    اون لحظه انقدر اعصابم بهم ریخت که یه قسمتی از متن پایین رو نوشتم اما باز خیالم یه جورایی راحت بود که امشب نود داره و خود عادل میاد میگه چه خبره
    اصلا باورم نمیشد که یه هفته از انتخاب نود با رای نردم نگذشته بخوان تعطیلش کنن
    دیگه منم رفتم پی کار و زندگیم شب برگشتم دیدم زده نود پخش نمیشه!یعنی هنگ کردم
    باز سعی کردم خوشبین باشم و گفتم نه بابا ولش کن حتما شایعه اس،وقتی مطمئن شدم که پخش نمیشه باز هم سعی کردم خوشبین باشم و گفتم اشکال نداره،حتما به جاش ویژه برنامه شب عیدی چیزی گذاشتن دیگه
    اما از اونجایی که حس میکردم حتی یه درصد ممکنه نود نشون بده دیگه ساعت 11 تلوزیون رو روشن کردم و با یه فیلم از آسیای شرقی و عهد دقیانوس مواجه شدم!!!
    دقیقا همونجا بود که کارد میزدی خونم درنمیومد
    سه شنبه صبح طبق عادت رفتم سایت نود؛اما نه خبری از برنامه کامل نود شب قبل بود،نه کارشناس داوری،نه منتخب گل ها و نه هیچ اثری از برنامه نود

نود بدون عادل با نودی که تعطیل شده باشه هیچ فرقی نداره
    نود با عادل فردوسی پور شده "نود"
    نود با عادل فردوسی پور برترین و پرمخاطب ترین برنامه شده

گرچه خیلی مخالف داره اما بعد این همه سال من حداقل این و فهمیدم که آقای عادل فردوسی پور فراتر از رنگ های قرمز و آبی کار میکنه
    شاید من هم در بعضی موارد منتقدشون بودم مخصوصا سر ماجرای کی روش و تیم ملی یا اینکه چرا به بعضی موضوعات اونطور که باید نپرداختن یا برعکس چرا به بعضی موضوعات زیادی پرداختن اما اول اینکه ایشون هم آدمن و هرچقدر هم تلاش کنه که نظر شخصی در کار دخیل نباشه اما باز یه جاهایی از دست آدم درمیره،همه ما اینطوریم
    بعد هم من میرم سمت پرسپولیسیا میبینم دارن ازش بد میگن،میرم سمت استقلالیا میبینم دارن بد میگن
    (البته نه همشون!چیز دیگه ای نمیگم ک عفت کلام از دستم در نره)
    دقیقا همین درستی عادل رو نشون میده
    اینکه به نفع یه تیم خاص کار نمیکنه و همین باعث میشه که مخالفت هایی داشته باشه

فقط یه چیزی هم بگم که خود بازیکنا از عادل حمایت کردن؛علی دایی حمایت کرده،سوشا مکانی حمایت کرده
    (دیگه حمایت سوشا از عادل خیلیییییه اونم با اون اتفاقاتی که افتاد)
    و خیلیای دیگه که بخوام اسم ببرم زیاد میشه کلی آدم هم جا میمونن
    پس چرا بعضی از هوادارا میان کاسه داغ تر از آش میشن؟!

واقعا امیدوارم این خبرا که همه جا پیچیده شایعه باشه
    یکی بهشون بگه لطفا شب عیدی گند نزنید به حال مردم،خب؟!
    (این متن و شب عید نوشتم)

من به شخصه از این صدا و سیما یه فوتبال میبینم،یه نود که اگه همون نود هم با مجری غیر عادل باشه امکان نداره نگاه کنم
    عادل رو بردارید تا ببینم از این صدا و سیما درپیت دیگه چی میمونه

اصلا چرا مجری عوض میکنید؟!
    کلا نود و تعطیل کنید و تایمش رو بدید به آقای گلزار و برنده باش

یا مثلا برنامه عصر جدید که چهارنفر نشستن اونجا و سلیقه ای داوری میکنن
    میتونید هم فصل دو سریال لحظه گرگ و میش رو بسازید که چندتا رمان مجازی نوشته بچه های 12،13 ساله رو مخلوط کردن از داخلش یه چیزی درآوردن

(البته منظورم رمان های آبکیه،به دوستان رمان نویس و 12،13 ساله ها برنخوره لطفا)
    همینا به در تلوزیون میخوره!

این که یه برنامه ای که مجری و تهیه کنندش عادل فردوسی پور هست بهترین برنامه انتخاب شده از نظر مردم بعد کنسل بشه اگه بی اعتنایی به رای مردم نیست پس چیه؟!

یه چیزی هم بگم که این وسط آقای زرگر برنده این دعوا بود؛کسی که یه پنالتی اشتباه گرفت،یه پنالتی درست رو با حرف داور پشت دروازه کنسل کرد و داوری پر از خطایی داشت و یه جورایی قصر در رفت

پ.ن:من شدیدا منتظر برنامه این هفته نود با مجری عادل فردوسی پور هستم
    هنوز از اون گل های منتخب چند سری مونده،
    هنوز داوری های بررسی نشده هست که البته فکر نکنم اینا به پرسپکتیو نیاز داشته باشن
    درباره تیم ملی امید هم که آیتم ندیدیم
    فقط وای به حالشون ک نشون ندن:campe45on2:

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا