فیکس شده تبلیغ

• شروع کننده موضوع Samira.Aroom
  • بازدیدها 182
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Samira.Aroom

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,476
امتیاز واکنش
16,498
بسم الله الرحمن الرحیم

** توجه مهم : قبل از پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات ، حتما تاپیک : قوانین انتقادات و پیشنهادات را به دقت مطالعه کنید ، بدیهی است موارد بدون رعایت قوانین رد خواهند شد .

عنوان درخواست : تبلیغ

نام : Samira.Aroom

نوع درخواست : انتقاد و پیشنهاد

متن درخواست : با سلام و خسته نباشید به مدیران انجمن نگاه. از اونجایی که دیدم با توجه به نطرات و پیشنهادهای بچه ها تو سایت تغییراتی ایجاد شد میخواستم یه پیشنهادی بدم و امیدوارم کارا و اثربخش باشه.
من میگم‌یه بخشی تو سایت ایجاد کنیم که مثل قسمت پیشنهادات سردبیر تو صفحه اصلی سایت که رمانهای خوب رو معرفی میکنه؛ تاپیکهای خوب و مفید رو هم معرفی کنه. مرسی

سایر توضیحات : اینم بگم‌که اینطوری از مزاحمت تو پروفایل و خصوصی بچه ها جلوگیزپری میشه. دیدم مشکل پر شدن حجم سرور رو بخاطر خصوصی ها داشتید خب اینجوری لازم نیست واسه تبلیغ هی پیام بدیم. تو پروفایلمونم مدام نوتیفیکشن نمیاد که بریم ببینیم تبلیغه و بعدشم پروفایلو ببندیم و راه مراوده آسون بسته بشه و دوباره حجم سیستم پر بشه‌. و از مزایای دیگه این کار اینه که کسایی که زحمت میکشن مشخص میشن و با انرژی تر با تشکرهاوتوجه های بیشتر فعالیت میکنن. نمونش خودم که واسه یکی از تاپیکام مدام دنبال مطلبم و بهترین و نابترینها رو پیدا میکنم اما حتی شاید تو بهترین حالت نصف نگاهی هاهم از تاپیکم‌خبر نداشته باشن....

قبول قوانین بله

* تذکر : تنها یک بار درخواست خود را به صورت صحیح ارسال کنید ، در صورت ارسال درخواست تکراری ، درخواست های شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت .

• پیشنهادات
  • وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا