حوادث ایرانی **تجـ*ـاوز پسربچه ۷ ساله به دختر ۱۸ ساله در ایران!این پسر،بچه شیطان است!**

• شروع کننده موضوع فرشته
  • بازدیدها 1,424
  • پاسخ ها 10
  • تاریخ شروع

فرشته

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
266
امتیاز واکنش
94
تجـ*ـاوز پسربچه ۷ ساله به دختر ۱۸ ساله در ایران!این پسر،بچه شیطان است!
زن هق هق میکرد و اشک میریخت . وقتی دلیل آن همه بیتابی و درد را پرسیدم. با نگاهی که شادی فرسنگها از آن فاصله داشت گفت:

باورتان میشود کودک هفت ساله به جرم مزاحمت برای نوامیس محاکمه شود…
پسرم ساسان زندگی ما را سیاه کرد. او بچه
Please, ورود or عضویت to view URLs content!
نیست، بچه شیطان است. دیگر حاضر نیستم حتی یک روز او را نگه دارم. هیچ شباهتی با بچههای عادی ندارد. »و بعد که آرامتر شد، تعریف کرد:​
«من و همسرم هر دو کار میکردیم ولی الان من به خاطر او کارم را از دست دادهام. ساسان از سن ۲ سالگی پیش مادرم بود. وقتی سه ساله شد آنقدر مادرم را اذیت کرد که او
از دست بچه من خسته شد. باورتان نمیشود، بچه سه ساله با پرت کردن قاب عکس به طرف مادرم باعث شد که او بینایی یک چشم خود را از دست بدهد. دیگر رو ندارم به دیدن پدر و مادرم بروم. بعد از آن جریان ساسان را به مهدکودک بردم. هر روزیکی از اولیای بچههای مهدکودک شکایت میکرد. ساسان چند بار بچههای دیگر را کتک زده بود. چند بار سوسک به جان بچهها انداخته بود. باورتان نمیشود که این بچه حتی به حیوانات رحم نمیکند. بیش از صدبار ماهیهای قرمز عید را کشت. او دنبال گربهها میکند و آنها را میزند و… یک روز با مربی مهدکودک دعوا کرد. من سرکار بودم که خبردادند بروم و ساسان را به خانه ببرم. آن روز صدبار از مربی و مدیران عذرخواهی کردم تا آنها راضی شدند یک فرصت دیگر به ساسان بدهند . هرچه از این بچه پررو و شیطان خواستم که از مربی خود معذرت بخواهد زیربار نرفت. فردای آن روز فهمیدم که ساسان در کلانتری بازداشت است. سراسیمه از محل کارم به کلانتری رفتم. این پسر که نمیدانم باید چه چیزی دربارهاش بگویم به خاطر تلافی و اذیت مربی خود مهدکودک را آتش زد. نمیدانم اصلاً کبریت را از کجا آورده بود. به هر حال خدا رحم کرد آن آتشسوزی فقط خسارت مالی داشت. ما خسارت را پرداختیم و من مجبور شدم کار خود را رها کنم و مواظب ساسان باشم.
من که هیچ، اگر تمام دنیا هم جمع شوند از پس این شیطان برنمیآیند. از سن ۴ تا ۶ سالگی خودم از او نگهداری کردم. این دو سال برایم یک عمر گذشت.
۳۰ سال بیشتر ندارم اما موهای سرم مانند زنان کهنسال سفید شده و زود پیرشدهام. در این دو سال جرأت نداشتم پلک برهم بگذارم. اگر یک لحظه غافل میشدم، او از خانه خارج
. تا حالا چند بار از پدرش، عموش و من دزدی کرد. برای آن که او این کارش را تکرار نکند پول بیشتری به او دادم اما این کار نه تنها کمکی نکرد بلکه باعث شد او بیشتر منحرف شود. او در یک چشم برهم زدن از خانه خارج میشد و با پولهایش چیزهایی میخرید که رو ندارم بگویم. آخر چه کسی باور میکند که یک بچه ۶ ساله در عرض پنج دقیقه cd مبتذل بخرد و به خانه برگردد؟
یکبار وقتی به دستشویی رفته بودم، او از خانه فرارکرد. سه روز تمام گم شد. بعد از سه روز خودش به خانه بازگشت. وقتی از او پرسیدیم که کجا بودی؟ گفت: برای تعطیلات رفته بودم شمال! بعدها فهمیدم که در آن چند روز در خیابانها میگشته و شبها را با کودکان خیابانی درپارکها سرمیکرده. هرچه
و مشاور در تهران بوده او را معاینه کردند. فکر میکردم رفتار او وقتی به مدرسه برود خوب خواهد شد. اما او روز اول مدرسه سر همکلاسیاش را شکست.
درعرض همین چند ماه بیست دفعه از مدرسه فرارکرده است. چند روز پیش هم دوباره فهمیدم که ساسان درکلانتری بازداشت است. وقتی به کلانتری رفتم فهمیدم که او بعد از فرار از مدرسه برای یک دختر ۱۸ ساله مزاحمت,تجـ*ـاوز ایجادکرده، در ضمن یک بسته حشیش در جیبش بوده است. دختر بیچاره تمام بدنش میلرزید و میگفت که این بچه مثل یک پسر ۲۰ ساله او را مورد آزار قرارداده. من اصلاً نمیدانم آن بسته حشیش را از کجا آورده است.
پدرساسان یک پزشک است و من هم لیسانس حسابداری دارم. در تمام خانواده ما یک نفر وجود ندارد که سابقه کیفری داشته باشد. این بچه برای ما آبرو نگذاشته است. هنوز هفت سال بیشتر ندارد که پروندهای حجیم در دادگاه برایش تشکیل شده است.
من از قاضی پرونده خواستهام که او را چند سال در کانون اصلاح و تربیت کودکان نگاه دارد. البته مطمئن هستم مسوولین آنجا هم از پس این جانور برنمیآیند و او را از آنجا هم بیرون خواهند کرد….»
و اما ساسان با چشمانی که از آن آتش زبانه میکشید و
زهرآگین مادر را نگاه میکرد انگار از اشک ریختن زن بیچاره لـ*ـذت میبرد.
روانشناسان پزشکی قانونی هوش ساسان را بیش از کودکان عادی اعلام کردهاند اما این کودک با چنین هوش و ذکاوتی باید در کانون اصلاح و تربیت دوران کودکی را بگذراند

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • پیشنهادات
  • Night Goddess

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    391
    امتیاز واکنش
    661
    واقعا که بچه آدمیزاد نبوده
    انگلیت از همین الان از سر و روش میباره خاک برسر

Ðαяӄ ƨнαÐσω

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,653
    امتیاز واکنش
    1,051
    یه وقت نیاد مارو بخوره .. ووووووویییییی:icon_saBa:

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    30,107
    امتیاز واکنش
    64,738
    امیدوارم خدا به همه فرزند صالح و سالم بده

___JUDDY___

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6
    امتیاز واکنش
    3
    واااااااااااااااااای خدای من
    آدم بچه نداشته باشه خیلی بهتره که
    بدبخت مامانش:8:

y@si

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    69
    امتیاز واکنش
    72
    بنظر من والدین هم بی تقصیر نبودن , وقتی خدا بهشون فرزندی میده باید لا اقل مادر چندسالی رو قید کار رو بزنه و به تربیت فرزندش بپردازه . من همه رفتارهای این بچه رو عقده درونی و کمبود توجه از سمت والدین میبینم , بچه ذاتا اینطور بار نمیاد , تنهایی ها و دور از چشم والدین با افراد مختلف در رابـ ـطه بودن باعث این اموزش های خلاف شده . امیدوارم وجدان خفته این والدین مثلا تحصیل کرده بیدار بشه و انگ شیطان صفتی به بچه خودشون نزنن و واقع بین باشن .

جواتی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22
    امتیاز واکنش
    15
    مگه داریم مگه میشهههه:9:

sisiliya

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    108
    امتیاز واکنش
    320
    من قبلا خوندم. به نظرم مادر پدره تقصیر کار بودن و محیطی که توش بزرگ شده. پسربچه کلا شیطون هستن و شیطنت میکنند. به احتمال زیاد پدر و مادر نتونستن محیطی روکه بچه توش بزرگ میشه رو کنترل کنن تا بچه در هشت سالگی دچار بلوغ زودرس نشه و انیکه مگه بچه هشت ساله غوله که یه دختر هیجده ساله نتونسته از پسش بر بیاد به احتمال زیاد دروغ میگه. به قول یکی از معلمام، شاگرد بد وجود نداره ولی معلم بد چرا

Ghostwriter

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,028
    امتیاز واکنش
    34,103

ولی من با این حرف شما کاملا مخالم!! این موضوع هیچ ربطی نداره به این که مادر بچه اونو سپرده دست مادر بزرگش و خودش سر کار رفته!!چون خود من از 9ماهگی به دلیل شاغل بودن مادر و پدرم پیش مادر بزرگم بزرگ شدم و هیچ مشکلیم نبوده!! اگه این بچه مشکلی داشته باید دلایلشو تو چیر های دیگه پیدا کرد و به شاغل بودن مادر و پدر و عقده وکمبود محبت ربط داد!
    و لطفا یه سایت معتبر بگید که این خبرو تایید کنه چون اونجور که من خوندم هیچ اسمی از سایت معتبر هیچ جای این مطلب نبود تا مطمعن باشیم این خبر تایید شده و واقعیت داره!!

mehrnoush

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    842
    امتیاز واکنش
    1,172
    یا خدا شیطون باید بیاد پیش این بچه درس بگیره

یه وقت آزادش نکنن بیاد ما رو هم گیر بندازه

بالا