جالب و دیدنی تعجب مجری سمت خدا از دیدن سنگ قبرش! +عکس

آشناترین_غریبه

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,510
امتیاز واکنش
13,821
سنگ قبری که هم نام مجری سمت خداست

نجم الدین شریعتی مجری آرام و بی حاشیه برنامه سمت خدا تصویر جالبی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. مجری برنامه سمت خدا تصویری از یک سنگ قبر که هم نام خودش بود را منتشر کرد و متن قابل تاملی را درباره آن نوشت.
مجری-سمت-خدا.jpg
نجم الدین شریعتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:متن:امام ما علی علیه السلام هر شب بعد از نماز عشاء
و پیش از آن که نمازگزاران پراکنده شوند با صدای رسا می فرمود:تَجَهَّزُوا رَحِمَکُمُ اللَّهُ فَقَدْ نُودِیَ فِیکُمْ بِالرَّحِیل... خدا رحمتتان کند! آماده حرکت شوید ندای کوچ را در میان شما سر داده اند... حاشیه:تعجب کرد وقتی حین زیارت اهل قبور با این اسم آشنا مواجه شد؛
عکس گرفت و برایم فرستاد البته دعا کرد که "عمرت دراز باد" من اما رفتم سمت آینخودم را دیدم خیره شدم به منی که هسمنی که دوباره متولد شده بود.

مجری-سمت-خدا-1.jpg
نجم الدین شریعتی از سال 79 فعالیت تلویزیونی اش را با برنامه نیم رخ آغاز کرد و سپس حضورش بعنوان مجری در برنامه زلال احکام که پاسخ به مشکلات شرعی مردم بود با سبک خاص گفتاری مورد توجه قرار گرفت اما اوج شهرت وی بخاطر برنامه سمت خدا بود.

• پیشنهادات
  • Saeedeh.br

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    256
    امتیاز واکنش
    4,611
    منم تو مدرسه مون یکی هست فامیلیش ؛ فامیلی منمه:|البته اسمش سارا :/ خخ مثه اینکه به دوران دبیرستان خواهرم سفر کردم:aiwan_lightsds_blum:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    3
    بازدیدها
    310
    پاسخ ها
    3
    بازدیدها
    3,545
    بالا