نظرسنجی تغییرات نام کاربری

• شروع کننده موضوع ֎GoDFatheR֎
  • بازدیدها 1,986
  • پاسخ ها 32
  • تاریخ شروع

بنظر شما محدوده زمانی تغییر نام کاربری چند ماه باید باشد

• مجموع رای دهندگان
    237
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • شکوفه حسابی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    7,854
    امتیاز واکنش
    29,176
    4 ماه
    از نظر من کمترین بازه ی زمانی در نظر گرفته بشه بهتر و مناسب تر.
    با تشکر از کادر جدید مدیریتی انجمن نگاه دانلود

zoyajoon

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2
    امتیاز واکنش
    269
    سلام
    تبریک میگم به مدیریت جدید
    در مورد مسیری که در پیش گرفتین لازمه بگم به نظرتون منطقیه که مثل عکس پروفایل نام کاربری عوض بشه..... درست اینجا یک فروم ولی نام کاربری مثل بخشی از هویت ظاهری این افراد تو این انجمنه خوب ما این افراد چطور بشناسیم پس اگه این قضیه میخواد عملی بشه یک پست بذارین که این اسم به این... تغییر پیدا کرد..... واقعا به نطرتون این اتلاف وقت و هرج و مرج نیست... خوب به فرض شماقبول کنید که 6ماه یکبار عکس و نام عوض کنی من کاربر از کجا این کاربر قبلی بشناسم ...خوب اگه نویسنده بود که دیگه بدتر ...من دنبال کننده همیشگیش نباشم ولی هر چند وقت یکبار بعد اتمام اثرش رمان بخونم من از کجا بدونم که این همون نویسنده محبوبه منه ....الان شما نام کاربری عوض میکنی. ..پس باید هر جا کنار هر اثر نامش بود اونم تغییر بدی .....این یک پست رفت واقعی برای انجمن .....من خیلی سال قبل تو انجمنی بودم که همچین دسترسی به یک عده خاص داده شد نتیجه فروپاشی و ترک اعضا اون انجمن بود چون بعضی افراد ظرفیت این همه اختیارات نداشتن و سو استفاده میکردن..میدونم اینجا این اتفاق نمیفته حداقل امیدوارم .ما همه بسه به نیازمون عضو این انجمن شدیم بهتر نیست وقتمون تو همون زمینه صرف کنیم واقعبین باشیمو طبق یک چارچوب خاص کارمون ادامه بدیم تغییر به اندازه خوبه نه خارج حد ومنطق. اینجا یک محیط اروم ادبیه که هم دسترسی به رمان امکانپذیره و امکان ارتباط با خود نویسنده که این عالی ترین بخش این انجمنه.
    من به نظر دوستان احترام میذارم شاید از نام کاربریشون راضی نباشن خوب شما یک فرصت یک هفته ای بدین هرکی خواست تو این بازه زمانی یکبار برای همیشه این نام تغییر بده خیال خودش و بقیه راحت کنه.... اگه براتون مقدوره میشه بیشتر روی سایت نگاه تغییر اعمال کنین چون سرعت قرار دادن فایل رمان بعد اتمام هر اثر واقعا کنده و خنده داره همون اثر میشه زودتر از کانال دیگه پیدا کرد این نشون میده چقدر نگاه سرعتش کند و از دوره خودش عقب افتاده .چون ..نگاه دانلود شده یک برند برای یکسری رمان ...که انگار تاییدی به اون اثر که به نظرم اگه این بخش تغییر بدین و سرعتش بیشتر کنین بهتر و جایگاه نگاه به قبلش نزدیک میشه یک روزی یک 98iaبود و یک نگاه ولی الان یکی مونده اونم به پررنگی قبلش نیست.... چه حیف

֎GoDFatheR֎

مدیریت کل
    عضو کادر مدیریت
    ارسالی ها
    776
    امتیاز واکنش
    17,782
    فقط به قسمت اول حرفتون جواب میدم.در لحظه ای که این کامنتو مینویسم 32 نفر به 12 ماه رای دادن و 172 نفر به گزینه های دیگه.پس ما نمیتونیم نظر شما رو ارجح بدونیم بر اون 172 نفر.در مورد بقیه موارد هم توی تاپیک مربوطه نظرتونو بنویسین

دهه هشتادی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    237
    امتیاز واکنش
    1,064

Likarania

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    22
    امتیاز واکنش
    142

Nora_78

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    287
    امتیاز واکنش
    7,334
    اتفاقا به نظر من مناسب نیست.چهار ماه خیلی بهتره چون من الان اگه بخوام روی جلد رمانم اسم خودم رو بزنم نمیشه و باید همون اسم کاربری خودم باشه که من اینو نمیخوام.متاسفانه من آشنایی زیادی با انجمن نداشتم وگرنه اسم خودم رو میزاشتم

Flaming flower

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,422
    امتیاز واکنش
    16,232

AnA_gh

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    66
    امتیاز واکنش
    622
    ۴ماه بنظرم بهتره !!شاید بعضیا بخوان اسم مستعار بزارن یا کلا یه اسم دیگه بزارن یا اصلا شاید اسم کاربریشون اشتباه تایپ کنن باید صب کنن تا۶ماه یا۱۲مابگذره؟

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا