آرایش و بهداشت تغییر مدل موی ستاره‎ها در سال ۲۰۱۸

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 228
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
تغییر سال یا حتی فصل، به همه چیز رنگ و بوی دیگری می دهد، که ظاهر و تیپ ما نیز از آن مستثنی نیست. به عنوان مثال اگر در تابستان آرایش روشن داشتید، حال بهتر است رنگ های تیره را امتحان کنید؛ این موضوع در مورد رنگ مو نیز صادق است. به عنوان مثال ستاره های هالیوود از جمله افرادی هستند که فصل به فصل به ظاهر خود تغییر می دهند. اگر شما هم دوست دارید که با تغییر ظاهر آنها در سال 2018 آشنا شوید، با ما همراه باشید.

1. لیتون میستر

1654714_134.jpg

لیتون میستر، بازیگر سریال «دختران خبرچین»، به تازگی رنگ موهایش را از قهوه ای به بلوند تغییر داد. این مدل نه تنها برای اطرافیان، بلکه برای خودش هم تغییر بزرگ و هیجان انگیزی بود. او علاوه بر رنگ مو، با پروتئین تقویتی مو به موهایش جان تازه ای نیز بخشید.

2. جسیکا کارن

1654715_920.jpg

جسیکا کارن، بازیگر آمریکایی-آفریقایی موهای تیره اش را پلاتینه کرد. او ظاهر جدیدش را با انتشار عکسی در اینستاگرام به طرفداران نشان داد و زیر آن نوشت: «من از رنگ جدید موهایم بسیار هیجان زده هستم.»

3. دمی لواتو

1654716_801.jpg

دمی لواتو از اینستاگرام استفاده کرد تا چهره جدیدش را به 66 میلیون فالوورش نشان دهد. اگرچه او رنگ موهایش را تغییر نداد اما موهایش را تا بالای شانه اش کوتاه کرد. احتمالا او این مدل را از مدل موی ویکتوریا بکهام الهام گرفته است.

4. جسیکا آلبا

1654717_117.jpg

جسیکا آلبا که از بعد بارداری اش تا به حال به موهایش دست نزد، حال تصمیم گرفت که کمی قد آن را کوتاه کند. این ستاره محبوب عکسی از قبل و بعد خود را در اینستاگرامش منتشر کرد و زیر آن نوشت: «بالاخره موفق شدم! کار آرایشگر من فوق العاده است! مرسی ازت.»

5. کیم کارداشیان

1654718_674.jpg

کیم کارداشیان را با موهای تیره و بلوند دیده بودیم اما با موی صورتی نه! او به تازگی موهای بلوند خود را به صورتی تغییر داد. کیم عکسی از تغییر چهره اش را در اپلیکیشن خود برای هوادارانش به اشتراک گذاشت. علارغم این که هم همسر و هم فرزندش از این رنگ مو راضی هستند، او گفت که به احتمال زیاد این رنگ مو را بیشتر از 2 هفته نگه نخواهد داشت.

6. جولیان هاف

1654719_899.jpg

جولیان هاف موهای بلوندش را به قرمز تغییر داد و با این کار هوادارانش را بسیاری خوشحال کرد. او در مورد مدل موی جدیدش نوشت: «به نظر من این رنگ مو برای من ساخته شده. من با این رنگ مو احساس می کنم که خود واقعی ام شده ام. در واقع به من حس زنانگی و زنده بودن می دهد.»

7. دیوید بکهام

1654720_201.jpg

کار جدید، مدل موی جدید! دیوید بکهام که موهای خود را برای مدتی بلند کرده بود، بار دیگر آن را کوتاه کرد. او به تازگی صاحب حق امتیاز تیم «MLS» در میامی شده است. در واقع او در سال جدید نه تنها به شغل اش، بلکه به مدل موهایش نیز تنوع داد. این ستاره محبوب با هر مدل مویی جذاب است، اینطور نیست؟

8. آنیکا نونی رز

1654721_290.jpg

آنیکا نونی رز، هنرپیشنه و خواننده آمریکایی، از مدل جدید موهایش در فستیوال فیلم « Sundance» رونمایی کرد. او رنگ قرمز را برای فصل بهار به رنگ قهوه ای ترجیح داد.

9. اما رابرتس

1654722_834.jpg

چتری یکی از مدل هایی است که بار توجه آرایشگران و زنان را به خود جلب کرده است. اگر چه این مدل مو به هر کسی نمی آید اما اما رابرتس تصمیم گرفت که آن برای امتحان کند. او با پستی در اینستاگرام خود از مدل موی جدیدش رونمایی کرد.

10. اما واتسون

1654723_200.jpg

اما استون مدام در حال تغییر مدل موهای خود است. او را یک بار با موهای بلند و یک بار با موهای کوتاه می بینیم. برای سال 2018 نیز او تصمیم گرفت که چتری بگذارد و مانند دیگر ستاره ها با مد سال پیش رود.

11. کریس جنر

1654724_757.jpg

کریس جنر عاشق موهای بلوند است. اگر چه در سال قبل او موهایی تیره داشت اما اکثر اوقات از پوستیژ بلوند استفاده می کند. او برای سال 2018 تصمیم گرفت که این رنگ مو را همیشگی کند، به همین دلیل موهای خود را از قهوه ای تیره به بلوند تغییر داد.

12. جسیکا بیل

1654725_423.jpg

آرایشگر جسیکا بیل مدت هاست در تلاش است تا رنگ موی جسیکا را چند درجه روشن تر کند، او در این کار موفق هم شد. با این اوصاف اینطور به نظر می رسد که آرایشگر او کارش را خوب بلد است!

13. سارا جسیکا پارکر

1654726_255.jpg

از آنجا که چتری یکی از مدهای محبوب سال 2018 است، ستاره های بسیاری به این مدل مو روی آوردند که سارا جسیکا پارکر نیز یکی از آنهاست. برعکس برخی از ستاره ها، چتری به این ستاره می آید و چهره او را جوان تر از قبل نشان می دهد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
327
پاسخ ها
0
بازدیدها
258
پاسخ ها
0
بازدیدها