مطالب طنز ... تفاوت خانم ها و آقایان ...

دینه دار

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,555
امتیاز واکنش
29,224
هنگام عبور از خیابان
خانم ها
سمت راست را نگاه می کنند.
سمت چپ را نگاه می کنند.
از خیابان رد می شوند.

آقایان
سمت راست را نگاه می کنند، ماشین می آید .
فاصله ماشین با خودشان را با چشم اندازه می گیرند و چون همگی راننده های قابلی
هستند با سرعت وارد خیابان می شوند .
راننده به شدت ترمز می کند.
مرتیکه مگه کوری؟ (راننده می گوید)
در حالی که از روی میله های وسط خیابان می پرد می گوید: کور خودتی گاری چی!
بدون اینکه سمت چپ را نگاه کند می دود آن سمت خیابان.
هنوز هم صدای بوق ماشین هایی که به خاطر این آقا ترمز کرده اند به گوش می رسد.

هنگام رانندگی
خانم ها
بنزین را چک می کنند.
روغن ماشین را چک می کنند.
ترمز دستی را پایین می کشند.
با سرعت مطمئنه حرکت می کنند.
پشت چراغ قرمز ها می ایستند.
به عابر پیاده احترام می گذارند.

آقایان
وسط راه بنزین تمام می کنند.
وقتی دود از لاستیک هایشان بلند شد به یاد می آورند که ترمز دستی را نکشیده اند.
چراغ قرمز را مهترین معضل اتلاف وقت و عمر می دانند.
عابر پیاده موجودی مزاحم و مختل کننده عبور و مرور است.
و از همه مهمتر: بوق مهترین اختراع بشر بعد از برق به حساب می آید.

………………………………………………………………………………

مهمانی رفتن خانم ها

هنگام صرف غذا
خانم ها
مرتب پشت میز می نشیند.
مقدار کمی غذا می کشند.
به آرامی غذا می خورند.
تنها نوک قاشق را در دهان می کنند.

آقایان
تا جایی که بشقاب جا دارد غذا می کشند.
به سرعت غذا را می بلعند، در حالی که قاشق را تا دسته در دهان می کنند.
صدای برخورد قاشق با دندانهایشان موسیقی گوش نوازی است.
بعد از دو بار پر کردن بشقاب، بالاخره کمی سیر می شوند.

مهمانی رفتن خانم ها

هنگام مهمانی رفتن
خانم ها
لباس نو می خرند.
به دقت حمام می کنند . لباس هایشان را اتو می کنند.
با دقت آرایش می کنند.
بهترین عطر را استفاده می کنند.
به دقت خود را در آیننه نگاه می کنند.
و بالاخره رضایت می دهند که خوشگلند!

آقایان
از یک ساعت قبل حاضرند و الان بر روی مبل خوابشان بـرده.

در پایان یک روز خسته کننده
خانم ها
بعد ازاینکه ظرفها را شستند.
آشپزخانه را تی می کشند.
غذای فردا را در یخچال می گذارند.
چراغ ها را خاموش می کنند.
کمی مطالعه می کنند.
می خوابند
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

آقایان
بعد از اینکه شام خوردند چای می خورند.
کمی با چشمهای خواب آلود تلویزیون را نگاه می کنند.
بعد از اینکه دو سه بار کنترل تلویزیون از دستشان به زمین افتاد.
تلویزیون را خاموش کرده و به سمت رختخواب می روند و بدون آنکه
روتختی را بردارند می خوابند!

• پیشنهادات
  • دینه دار

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,555
    امتیاز واکنش
    29,224
    چهل کاری که دختر ها نمی توانند انجام بدهند : ( خودم همشونو نقض میکنم 25r30wi)

۱- چیزی در مورد ماشین فهمیدن ، البته به جز رنگش … ( ستاره تو همین انجمن از هممون در مورد ماشین بیشتر میدونه. ستی تیکاف بکش )

۲- درک مضمون اصلی یک فیلم هنری ( اکثر منتقد ها و بیننده ها و سازنده های تمام آثار هنری خانوما هستن. والا ذوق ماهارو کم دیدین؟ )

۳- ۲۴ ساعت رو بدون فرستادن sms زندگی کردن … ( سه روزه اس ام اس ندادم. فقط تلگرام 25r30wi)

4- بلند کردن چیزی ( چیه نکنه میخواین باحضور آقایون ما کمد های سنگین خونه رو بلند کنیم؟ )

۵- پرتاب کردن ( المپیکو ندیدی؟؟ خانوما هم تو پرتاب نیزه و هم پرتاب خودشون از بالای نیزه مقام آوردن o_O )

۶- پارک کردن ( پارک دوبل سخته .. ولی اگه قبول نمیکنی اسم راننده سرویسمونو میگم 42kmoig )

۷- خواندن نقشه ( حرفی ندارم.. خودمم نمیتونم بخونم ولی بودن آقایونی که با نقشه خونیشون کل خانواده گم شدن :aiwan_light_blusfm::aiwan_light_sddsdblum:)

۸- دزدی کردن از بانک ( دزدی هنر نیست. استاد دزدی کاراکتر بازی جی تی ای یه زن بود. به نام کاتالینا :aiwan_light_ghlum: )

۹- آرام و ساکت جایی نشستن ( دخترعموم خیلی ساکت و آرومه :aiwan_light_acute::aiwan_lightsds_blum:)

۱۰- بیلیارد بازی کردن ( همین الان اخبار اعلام کرد یه خانوم برنده مسابقات بیلیارد شده. فکر کنم ایرانی ام بوده :ura: )

۱۱- پول شام رو حساب کردن ( پول توجیبی هامو جمع میکنم یه شب خانواده روکباب کوبیده مهمون میکنم :aiwan_light_buba: )

۱۲- مشاجره کردن بدون داد کشیدن ( از بس چرته جوابی براش ندارم ... تابحال سر کسی داد نکشیدم Boredsmiley )

۱۳- مواخذه شدن بدون گریه کردن ( دروغ چرا هربار بغضم گرفت. دخترا نجاتم بدین Hanghead25r30wi )

۱۴- رد شدن از جلوی مغازه کفش فروشی و نگاه نکردن ( اینو قبول دارم :campe545457on2: )

۱۵- نظر ندادن در مورد لباس یک غریبه ( اینم قبوله Sigh )

۱۶- کمتر از بیست دقیقه داخل یک دستشویی بودن ( نمیدونم نویسنده اینا کی بوده .. گـه میدونستم الان زنده نبود. دروغه :aiwan_light_beach: )

۱۷- دنده ماشین را با انگشت عوض کردن ( هرکی اینکارو کرده تا الان مرده.. ولی ستی تو اگه بخوای میتونی :campe45on2: )

۱۸- راه انداختن درست یک ویدئو ( حرفی ندارم :aiwan_lightff_blum:)

۱۹- تماشای یک فیلم جنگی ( آخرین سرباز راین - انتقام منصفانه - بی مصرف ها :aiwan_lighnnnnnt_blum: ازینا جنگی تر یادم نیست که دیده باشم )

۲۰- انتخاب سریع یک فیلم ( هرچی بذاری میبینم .. تو این کمبود فیلم :aiwan_light_crazy::aiwan_light_bdfglum: )

۲۱- ایستاده جیش کردن ( علاقه ای هم به انجام اینکار نداریم :aiwan_light_beee:)

۲۲- ندیدن فیلم هندی ( Boredsmiley مسخره اس ولی شاده :aiddddddwan_light_blum: )

۲۳- غیبت نکردن ( بعضیا .. فقط بعضیا اینجوری ان:aiwan_light_boredom:)

۲۴- فحش ناموسی دادن ( بی ادب نیستیم .. فقط بعضیا .. :aiwan_light_bludsfsdm: )

۲۵- نرقصیدن موقع شنیدن یک آهنگ شاد ( :campe45on2: بشکن زدم رقصه؟:campeon4542: )

۲۶- آرایش نکردن ( فقط موقع مهمونی :aiwan_light_bdflum: )

۲۷- لاک نزدن ( قبول دارم 42kmoig )

۲۸- صحبت نکردن وقتی که باید ساکت باشن ( همین خانم کلینتون تو مصاحبه اش واسه انتخاب رییس جمهور آمریکا.
    به موقع حرف میزنه و سره وقت سکوت میکنه ولی این آقای ترامپه که نمیشه جلوشو گرفت 25r30wi ... آر یو قانع؟؟ )

۲۹- سیگار برگ و یا چپق کشیدن ( بیار بده .. برای امتحانم که شده با کمال مبل میکشم :aiwan_light_mosking::aiwan_light_laugh4: )

۳۰- درک کردن شوهر وقتی اعصابش خورده ( پس این همه زندگی مشترک چطوری موفق مونده؟ به ماماناتون نگاه کنین. یا مامان خودمو مثال بزنم؟ )

۳۱- گریه کردن بدون آبریزش بینی ( :aiwan_light_blum:qqqqq:aiwan_light_on_the_quiet: وقتی سرما یا سینوزیت داشته باشی آب دماغ تو نیز جاری میشود :aiwan_ligsdht_blum: )

۳۲- غذا پختن بدون تماشای تلویزیون ( تلوزیونو خاموش کن ولی آهنگی که گذاشتم پخش شه نه :aiwan_light_music2: )

۳۳- تماشای اخبار و خوندن روزنامه ( پس خبر انتخابات آمریکا و خانم بیلیارد باز رو از کجا آوردم؟:aiwan_light_hysteric: )

۳۴- نق نزدن ( :aiwan_light_ireful3::aiwan_light_diablo::aiwan_light_girl_cray2::aiwan_light_feminist_en::aiwan_light_dash1: )

۳۵- لگد زدن ( 25r30wi نه ما لگد نمی زنیم )

۳۶- از سن بیست و پنج سالگی رد شدن ( مهم دل آدمه که باید جوون بمونه Hapydancsmil - دل ماکه بچه اس - )

۳۷- اخ تف کردن ( ایی :aiwan_light_bad::aiwan_lighgt_blum: )

۳۹- خواستگاری رفتن ( :aiwan_lightsds_blum: نه توروخدا میخوای بیایم خواستگاری؟ )

۴۰- از همه مهمتر موارد بالا رو قبول کردن ( دو تا شو قبول کردم .. حالا تا نظر بقیه دخترا چی باشه BoredsmileyBokmal )

من برم سر خراب کردن و نقض اکتشافات مردم :aiwan_light_bdslum:

نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907
    من و مامانم با اینکه کلی حرص میخوریم از خنگ بازیا ی هندی ها ولی نگاه میکنیم...آرایش هم که هر وقت حسش بود در حدی که هیشکی جز خودم نفهمه...لاک هم نمیزنم نماز میخونم،فقط،عروسی ها...پارک دوبل سرویس ما هم ماشالله خیلی عالی...فهش مورد دارم بیشعوره...تف کردم حالم بهم خورد...خاستگاری هم اگه مورد مناسب خیلی عالی و با جنبه باشه شاید برم...

نازی بانو(فائزه)

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    755
    امتیاز واکنش
    7,907

پندار۲۰

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3
    امتیاز واکنش
    8
    اقا اصلا بگین اقایون وجود خارجی دارن؟؟؟
    فکر کنم خدا خاک اضافه اورده گفته بزار مردم خلق کنم که سوژه بشن برا زنها25r30wi:aiwan_ligsdht_blum:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    122
    پاسخ ها
    12
    بازدیدها
    247
    بالا