تفتیان: دو هفته دیگر تمریناتم را آغاز می کنم

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 169
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
دونده سرعت ایران با تاکید بر اینکه برای بازی های آسیایی آماده می شود، گفت: از دو هفته دیگر در کمپ فرانسه و زیر نظر مربی فرانسوی‌ام تمریناتم را استارت می‌زنم.

به گزارش "ورزش سه" از مهر، حسن تفتیان که در محل رای گیری انتخابات کمیسیون ورزشکاران حاضر شده بود، در مورد آخرین وضعیت خود گفت: اخیرا جلسه ای با رئیس فدراسیون داشتم که در آن صحبت های خوبی مطرح شد. من امیدوارم آرامشی که درحال حاضر در دوومیدانی حاکم شده تا بازی های آسیایی وجود داشته باشد، چون معتقدم اولین فاکتور و مهمترین آن برای هر ورزشکار همین آرامش است.

وی ادامه داد: در نشستی که داشتیم نظرات مثبتی در رابـ ـطه با برنامه های من و ادامه همکاری با مربی فرانسوی مطرح شد. بر این اساس قرار بر این شد تا این همکاری ادامه داشته باشد، به هر حال «اونتانون گای» با من دو طلای آسیایی به دست آورده، ضمن اینکه من طی مدت زمانی که زیر نظر این مربی کار می کردم رکورد ۶۰ متر و ۲۰۰ متر را شکستم. بنابراین فکر می کنم ادامه همکاری با او نتایج خوبی برایم داشته باشد.

تفتیان که در المپیک ریو نیز حضور داشت، یادآور شد: استارت تمریناتم با مربی فرانسوی دوهفته آینده در کمپ «اینست» فرانسه است و این کمپ بهترین کمپ دوومیدانی اروپا و کشور فرانسه به حساب می آید. ورزشکارانی مانند «جی می ویگو» که فینالیست مسابقات جهانی و رکورددار اروپا است، در این کمپ حضور دارند. قطعا تمرین در این کمپ برای من بسیار خوب خواهد بود.

تفتیان هچنین در رابـ ـطه با مسائلی که در گذشته میان وی و فدراسیون دوومیدانی مطرح بود، گفت: نمی خواهم در مورد گذشته حرف بزنم. مهم این است که الان آرامش لازم در دوومیدانی حاکم شده و می خواهم در همین آرامش پیش بروم. البته اینکه در گذشته مصاحبه هایی مطرح شد که در آنها خیلی از منظورها من بودم، اما سعی کردم سکوت کنم تا مشکل حادتر نشود، الان هم مهم آرامشی است که حاکم شده است. امیدوارم این فضا تا بازی های آسیایی ادامه داشته باشد.

برخی موضوعات مشابه

بالا