جالب و دانستنی تفــــریح برخی بازیگــــــــران ایرانی

• شروع کننده موضوع شقایق
  • بازدیدها 217
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

شقایق

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
290
امتیاز واکنش
134
یه جایی نزدیک غروب دل انگیز دریای بی کران خدا

بهنوش بختیاری عاشق فوتبال

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

بهنوش بختیاری یکی از فوتبال*دوست*ترین بازیگران ایران است و شاید در میان همکاران مرد هم رقیبی نداشته باشد. این علاقه باعث شده کار گزارشگری در فوتبال البته برای بازی*های کامپیوتری برای اولین*بار در ایران به نام او ثبت شود. بختیاری می*گوید: عاشق فوتبال و تيم پرسپولیس هستم حتی می*خواهم یک باشگاه فوتبال برای خانم*ها درست کنم و تمام علایق من در
در فوتبال خلاصه می*شود. برنامه نود را خيلي خیلی دوست دارم و با آن خيلي زندگي كرده*ام.

لیلا بلوکات سوارکار و والیبالیست حرفه*ای

لیلا بلوکات کارشناسی فرش دارد و سوارکاری را حرفه*ای دنبال می*کند. بلوکات دراین باره گفته: «من از بچگی والیبال دوست داشتم. الان دو، سه سالی است که بخش بانوان باشگاه هنرمندان راه افتاده و من با این تیم شروع به همکاری و بازی کردم. در واقع شروع با تیم والیبال هنرمندان بوده اما در سه، چهار تیم دیگر هم توپ می*زنم.

نگار جواهریان عشق سریال

نگار جواهریان هم از بازیگرانی است که علایق بامزه*ای دارد. او چند وقت پیش در مصاحبه با ما گفته بود که تنها تفریحش در زندگی دیدن سریال است و حتی سریال*های آلمانی را هم می*بیند.

حامد کمیلی جت اسکی در جزیره

عاشق جت اسکی است و همیشه برای اینکه بتواند
و تفریح مورد علاقه*اش را انجام دهد، مجبور است به کیش برود.

الناز شاکردوست قهرمان موتورسواری

الناز شاکر دوست اصولا آدم اکتیوی است و خیلی از تفریحاتش پسرانه است. او یکی از بهترین موتورسوارهای باشگاه بانوان تهران است.

برخی موضوعات مشابه

بالا