سیاسی تلاش جهانگیری برای دیدار خاتمی با سران نظام

• شروع کننده موضوع Marya 1381
  • بازدیدها 126
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Marya 1381

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
3,547
امتیاز واکنش
22,065
خبرگزاری ایسنا: قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی گفت: جهانگیری قصد برگزاری جلسه‌ای با حضور سران نظام و خاتمی را دارد.

1754050_545.jpg

الیاس حضرتی در نشست خبری در پاسخ به پرسشی درباره اظهارات اخیر معاون اول رییس‌جمهوری مبنی بر ایجاد وحدت ملی در کشور و در کنار هم قرار گرفتن شخصیت‌های برجسته نمادین، اظهار کرد: امروز جامعه ما بیش از هر چیز به وحدت نیاز دارد، این وحدت نیز در دو حوزه مورد نظر است؛ یکی وحدت در میان حاکمیت و مسئولان و شخصیت‌های مختلف با یکدیگر و دیگری، وحدت میان حاکمیت و ملت.

وی افزود: در این بخش تلاش آقای جهانگیری رفع محدودیت‌های آقای خاتمی است تا در جلسه‌ای با حضور بزرگان نظام ایشان نیز حضور داشته باشند و بتوانیم تجلی از وحدت و انسجام به نمایش بگذاریم.

این عضو فراکسیون امید با تاکید بر اینکه آن نامه و ملاقات‌ها از این موضع بوده است که حصر برخلاف منافع ملی است، تصریح کرد: من در این دیدارها گفتم به عنوان نماینده خانواده آقای کروبی، عضو حزب اعتماد ملی و... نیستم بلکه به عنوان نماینده مردم با شما حرف می‌زنم. من گفتم حصر به عنوان یک خسارت سنگین برای جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

چرا حل نمی‌شود؟ اگر فردا یک مسئله‌ای رخ بدهد چه کسی پاسخگو است؟ اگر بهانه شما نامه دادن است آقای موسوی که نامه نداده است، ایشان را آزاد کنید. ذات آقای کروبی نامه دادن است. حتی در قبر هم بگذارید، ایشان نامه و بیانیه می‌دهد ولی این حصر موضع‌ ایشان را تندتر می‌کند.

حضرتی با تاکید بر اینکه راه‌حل مسائل جمهوری اسلامی در مقابل با دشمنان وحدت و انسجام ملی و داخلی است، خاطرنشان کرد: این وحدت مولفه‌هایی دارد و آن، این است که از جمله اقداماتی که موجب دلخوشی ملت می‌شود رفع حضر از محصورین و برداشتن محدودیت‌های آقای خاتمی، حل مشکلات دانشجویان، دراویش و فعالان محیط زیستی است.

اگر قرار است با اراجیف ترامپ، اقدامات سعودی‌ها و تفاله‌های آنها منافقین مقابله کنیم، بهترین استراتژی وحدت و انسجام ملی است.

برخی موضوعات مشابه

بالا