فوتبال خارجی تمجید بی سابقه ژاوی از رئال مادرید

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 81
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
ژاوی هرناندز، کاپیتان سابق بارسا در جدید ترین مصاحبه خود به ستایش از رئال مادرید پرداخت.

به‌ گزارش "ورزش سه"، ژاوی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال اسپانیا و بارسلونا به شمار می‌آید که کارنامه درخشانی دارد. او اکنون در السد قطر بازی می‌کند و قرار است فصل بعد، از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

01210077.jpg

ژاوی در مصاحبه با آس، به ستایش از رئال مادرید پرداخت و گفت‌: «رئال مادرید به خوبی در فصل نقل‌ و انتقالات فعالیت می‌کند. آنها بازیکنان جوان، باکیفیت و خوبی در اختیار دارند و در هر رقابتی می‌توانند بدرخشند. رئال تقریبا در هر پست دو بازیکن باکیفیت در اختیار دارد. گذشته از این، بازیکنان رئال به زیدان اعتقاد زیادی دارند و این در موفقیت آنها نقش بسزایی داشته است.»

کاپیتان سابق بارسلونا در مورد بدترین خاطره خود از فوتبال گفت‌: «بدترین خاطره‌ام به سال ۲۰۱۴ بر می‌گردد که در آخرین بازی رقابت‌های لالیگا برابر اتلتیکومادرید به تساوی رسیدیم و جام قهرمانی را به حریف دادیم.»

او درباره زمان خداحافظی‌اش از فوتبال، گفت‌: «فصل بعد آخرین فصل فوتبالی من خواهد بود و بعد از آن به دنیای مربی‌گری روی می‌آورم. تا تبدیل شدن به یک مربی شایسته فاصله زیادی پیش رو دارم و باید کار کنم. از نظر من نخستین فاکتور برتری در فوتبال، مالکیت توپ است و باید روی آن کار کنم. من به عنوان بازیکن هیچ وقت شکست را دوست نداشتم و به عنوان مربی هم چنین تفکری خواهم داشت.»

برخی موضوعات مشابه

بالا