اخبار سینما و تلوزیون توضیحات تام هلند درباره ی لباس Spider Man: Homecoming و فیلم The Lost City of Z

Բ໐ՐງēԵ๓Ēຖ໐Ե

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,059
امتیاز واکنش
16,497
fc981ff223e9100f3f247e093993f92a.jpg

“تام هلند” بازيگر نقش مرد عنكبوتي اذعان داشته كه لباس مرد عنكبوتي كمي سخت و نامناسب است اما با ناحيه پاييني لباس تا حدودي كنار آمده .

او روز شنبه در اولین جشنواره فیلم براي “شهر گمشده ي زد” در شهر نیویورک در اين باره ميگويد : “اين لباس خيلي خوبي نيست اما هر زمان كه ناراحت كننده بنظر ميرسد فقط بايد به خودم يادآور باشم كه مقدار زيادي از بازيگران عاشق اين هستند در لباس اسپايدر من ظاهر شوند و فقط به ادامه دادن فكر ميكنم … من خوشبخت ترين پسر روي زمينم . من لياقت پوشيدن اين لباس را دارم و بهترين خودم را براي آن ارائه خواهم داد . ”

وي همچنين اشاره داشت كه : “حركات و بدل كاري هاي زيادي بوده كه من تا حد توان آنها را انجام داده ام اما قاعدتا كارهايي نيز بوده كه از پس آنها بر نيامده ام …
بدل كارهاي بسيار حرفه اي در اين حيطه بوده اند كه مرا در طول كار همراهي كرده اند … بهرحال حركاتي بوده كه من که من لزوما احساس راحتی در مورد آنها نداشتم و آنها دست بكار شدند و به من راه را نشان دادند و براي من در طول پروژه مربيگري كردند . ”

تام هلند توضيحي هم در باره نقش اسپايدر من در فيلم “كاپيتان آمريكا : جنگ داخلي ” داشته است . و بيان داشته كه ممكن است تارهاي او نقش و شمايل جديدي در فيلم آينده ي انتقام جويان ايفا كنند !!

او در اين باره نيز ميگويد : “همه چيز در آسمان و بلندي ها است . ميدانم كه كار ها و نقش هايي باهم در آميخته خواهد شد اما خودم هم دقيقا نميدانم كه چه خواهند بود .‌”

از سويي ديگر , فيلم برداري فيلم ” شهر گمشده ي زد ” چالش هاي بسياري را براي بازيگران به ارمغان آورده است. در بيشتر فيلم، تام هلند و ديگر بازيگران “چارلي هونام ” و “رابرت پتینسون” در نقش كاوشگران بريتانيايي در آمازون بازي كرده اند. داستان فيلم نيز الهام گرفته از يك داستان واقعي و بر اساس روايتي از تيم اعزامی “پرسی فاوست” است. اغلب كار توليد و تصوير برداري فيلم نيز در جنگل هاي دور افتاده ي كلمبيا انجام شده است .

LostcityofZ.jpg

پتينسون دراين باره ميگويد :
“به معنای واقعی اين يكي از احمقانه ترين كار هاي من در طول زندگي ام است. حين پروژه گردن يكي از دست اندركاران فيلم توسط يك مار افعي كه از درخت پايين مي آمده گزيده شده و ما آنجا بود كه فهميديم هيچ پزشك و يا پرستاري بهمراه نداريم كه پاد زهري را به مصدوم برساند حال آنكه 4 ساعت نيز از شهر فاصله داريم و گويا تنها كاري كه از بقيه بر مي آمد سيگار كشيدن بود، در نهايت تيم پشتيبان سم را از گردنن مصدوم با مكيدن خارج ساختند . “‌

جيمز گري كارگردان اين فيلم ميگويد “اين يكي از سخت ترين و خسته كننده ترين فيلم هايي بوده كه من ساخته ام .

اين كار حكم يك مجازات را داشت .. 100درجه حرارت و 100درصد رطوبت همراه با حشرات و موجودات فراوان . ”

اما نظر تام هلند در اين باره اينگونه نيست و اظهار داشته كه :‌ من با حرارت و موجودات مشكل زيادي نداشتم و فقط به خودم يادآوري ميكردم كه بقيه بازيگران فيلم واقعا سختي ها و خطرات را دارند تحمل ميكنند . و من به عنوان يك بازيگر , عاشق چالش هاي گوناگون هستم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
207
پاسخ ها
0
بازدیدها
100
پاسخ ها
0