♡ تبریک تولد ♡ *تولده ترنم جانم مبارک *

• شروع کننده موضوع *sadat*
  • بازدیدها 2,340
  • پاسخ ها 57
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • پیشنهادات
  • F.paria

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    175
    امتیاز واکنش
    23,013
    به به ببین چه کرده این مهسااا
    سلام ترنم بانوعه گلللللللللللللللللللللللللللللللللللل
    تولدت مبارک جاناااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura:

دوستت دارم قد یه بشکه بنزین:aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss:
    خاطرخواتم قد یه پمپ بنزین:aiwan_lighnnnnnt_blum::aiwan_lighnnnnnt_blum::aiwan_lighnnnnnt_blum::aiwan_lighnnnnnt_blum::aiwan_lighnnnnnt_blum:
    روز تولد تو بهترینم، هدیه بهت میدم یه کارت بنزین:aiwan_light_beach::aiwan_light_beach::aiwan_light_beach::aiwan_light_beach::aiwan_light_beach:
    اگر تبعیدت کردن باهاتم، اگر شکنجت کردن باهاتم:aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin::aiwan_light_biggrin:
    اگر اعدامت کردن باهاتم:aiwan_light_bdslum::aiwan_light_bdslum::aiwan_light_bdslum::aiwan_light_bdslum::aiwan_light_bdslum:
    ولی اگر بنزین خواستن، من با اونام گفته باشم:aiwan_light_lol2::aiwan_light_lol2::aiwan_light_lol2::aiwan_light_lol2::aiwan_light_lol2::aiwan_light_lol2::aiwan_light_lol2:

تولدت مبرک مشتی:aiwan_light_wink::aiwan_light_wink::aiwan_light_wink::aiwan_light_wink::aiwan_light_whistle3::aiwan_light_whistle3::aiwan_light_whistle3::aiwan_light_whistle3::aiwan_light_whistle3::aiwan_light_whistle3:
    خب کادو ببینم چی برات خریدم هی ورشکست شدم این ماه تولده همه بود گوناهدارممممممممممم:aiwan_light_sorry:
    ولی همتونو دوست دارم مخصوصا شوما ترنم بانوووووووووو بفرمااا ینم کادوهات

77476086-SornaGroup.COM-10077788-300x300.jpg

77476086-SornaGroup.COM-10077718.jpg

بهترین سلام را در خوشگل ترین کادوی آرزو پیچیده و با برچسب سلامت به آدرس زیباترین گل بهاری تقدیم وجود نازنینت میکنم:aiwan_light_air_kiss::aiwan_light_air_kiss::aiwan_lggight_blum::aiwan_lggight_blum:
    :ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura::ura:

ღ aynazrstm ღ

کاربر اخراجی
    ارسالی ها
    444
    امتیاز واکنش
    48,343
    واااااااااااااای تولد نم نم بانو مبارک :ura:
    امیدوارم حالا که یه سال بزرگتر شدی دیگه مجسمه ی خاک خورده نباشی :aiffwan_light_blum:
    من کادو یادم رفته :(
    بعدا بهت میدم گریه نکن ترتری

Taranom.ES

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,001
    امتیاز واکنش
    68,195
    وضعیت
    موضوع بسته شده است.

برخی موضوعات مشابه