جابه‌جایی اجسام بدون لمس با متافیزیک!

nadia.seif

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
331
امتیاز واکنش
1,229
تمرین کبریتی

چند عدد چوب کبریت را روی میز مقابل خود میگذاریم سپس درحالی که دستان خود را درفاصله 20 تا 30 سانتیمتری بالای آن قرارمی دهیم با حرکت دادن دستانمان ازهمان فاصله سعی میکنیم چوب کبریت ها رابه حرکت درآوریم وتا ازروی میز بریزندباید توجه کنیم که موفقیت دراینکار بستگی به شدت تمرکز و اراده ومیل باطنی مان دارد نه جهد وکوشش ظاهری ....درصورت موفقیت میتوانیم از اشیاء سنگینتر مانند خودکار ویا قوطی کبریت ...ویا شیئی سنگینتری استفاده کنیم..

• پیشنهادات
  • nadia.seif

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    331
    امتیاز واکنش
    1,229
    تمرین با کمک لیوان

در اطاقی ساکت وبا روشنائی کم می نشینیم ولیوانی را به فاصله حدودا" هفتاد سانتیمتری قرار می دهیم وسپس یک برگ کاغذ به ابعاد 15در15 و یا 20در20روی آن میگذاریم آنگاه در حالی که در آرامش قرار داریم تمام توجه مان را روی کاغذ متمرکز میکنیم وبه شدت اراده میکنیم که کاغذ رابه حرکت درآوریم و از روی لیوان بیافتد سعی کنیم که لیوان وکاغذ درمقابل نسیم و یا نفس مان قرار نگیرند در صورت عدم موفقیت باز هم به تمرین ادامه میدهیم البته زیاد خود را خسته نکنیم لذا در ادامه آزمایش ودر صورت موفقیت، بجای کاغذ ازمقوااستفاده میکنیم .

Elle marie

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,432
    امتیاز واکنش
    19,501
    سلام.مطلب خوبی بود.من قبلا در مورد تله کینزی خونده بودم و تونسته بودم چاکرا های دستم رو باز کنم.ولی الان اصلا احساس نمیکردم که یه بادکنک پر از آب توی دستمه.
    و اینکه،آدم اگه تله کینزی رو بلد باش میتونه هیدرو کینزی هم انجام بده؟

بالا