جعبه ی زیورآلات من

• شروع کننده موضوع Diba
  • بازدیدها 585
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
الماسهای خیرهکننده، مرواریدهای سفید و خواستنی، دستبندهای پر زرق و برق و حلقههای ظریف و طلایی… شما هر نامی که دوست دارید برایش بگذارید، من که عاشق این دوستان همیشگی و جذاب هستم که آرام آرام جزوی از استایل من شدهاند.
021.jpg
الماسها: مهم نیست چقدر کوچک، چقدر بزرگ، قدیمی یا جدید. این الماسها یک همراه متفاوت هستند برای کامل کردن استایل شما که فرقی نمیکند، یک تیپ ساده شامل شلوار جین و تیشرت باشد یا یک تیپ رسمی مثل کت و شلوار یا لباس شب.
031.jpg
حلقههای الماس: به نظر من هر زنی سزاوار این است که به انگشتان خود نگاه کند و از دیدن تلالوی فریبندهی یک حلقه الماس بر روی انگشتش لبخند بزند!
042.jpg
گوشوارههای خیلی بزرگ: برای روشن کردن یک مهمانی به جز لوسترهای بزرگ و پر تلالو، تاب زیبا و خیرهکنندهی یک جفت گوشوارهی خیلی بزرگ که با هر حرکت سر ایجاد میشود هم کافی است. این گوشوارهها هر لباسی را از یک جین و تیشرت ساده گرفته تا یه پیراهن شب به یک استایل خیرهکننده و هر مناسبت معمولی را به یک جشن ویژه تبدیل میکند.
051.jpg
النگوها و دستبندها: این موجودات دلربا چه کارها که نمیکنند. آنها چه سادهی ساده باشند و چه با ترکیبی از مرواریدها، الماسها یا نگینهای رنگی تزئین شده، توانایی این را دارند که استایل شما را همان کنند که میخواهید: فریبنده و متفاوت!
06.jpg
ساعت مچی: این که دیگر گفتن ندارد! هر چیزی که پوشیده باشد و با هر میزان سادگی ناگهان با بستن یک ساعت مچی شما را خوشاستایل میکند! ساعتهای مچی به خصوص اگر از یک برند خوب و درست و حسابی باشند، خوشاستایلی را فریاد میزنند!
07.jpg
گوشوارههای حلقهای: یک جزء همهکاره برای همه نسلها! این دوستان گرد و حلقوی شما را چه در روزهای شلوغ هفته و چه در تعطیلات همراهی میکنند و کافی است یک جفت از آنها را به گوش بیاویزید تا در میهمانیها و دورهمیها و حتی یک شام ساده در رستوران بدرخشید!
09.jpg
انگشترهای رنگی: اشتباه نکنید! این انگشترها تنها همراه یک مهمانی مجلل و بزرگ نیستند، بلکه میشود آنها را حتی در یک مهمانی کوچک صبحانه هم استفاده کرد و خوش درخشید!
10.jpg
مرواریدها: آنها بدون هیچ تلاشی زیبا هستند. زیبا و کلاسیک و بینظیر! موجودات ظریف و پرابهتی که نسلهاست همراه زیبایی زنانه هستند و بدون هیچ تلاشی شما را خوشتیپ میکنند!
11.jpg
گردنبندهای خیلی بلند: آنها به استایل شما زندگی میبخشند و خاص بودن را به کمد لباس شما هدیه میکنند. گردنبندهای بلند را میتوانید با لباسهای یقه اسکی، تونیکها و پیراهنهای ساده سِت کنید و حسابی در مهمانیها بترکانید!
12.jpg
گردنبندهای مونوگرام: این گردنبندها به شدت تعریفی از یک استایل شخصی هستند چرا که شما خودتان طرحشان را انتخاب میکنید و اگر خلاق باشید میتوانید طرحی داشته باشید که از آن فقط یکی در تمام دنیا وجود داشته باشد.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
3
بازدیدها
557
پاسخ ها
2
بازدیدها
137
پاسخ ها
3
بازدیدها