حوادث ایرانی جنایتی هولناک در تبریز

ραяαѕтσσ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,952
امتیاز واکنش
20,924
رابـ ـطه ای که به قتل انجامید

با تحقیقات می‌دانی ماموران مشخصات عامل جنایت به دست آمد و با شناسایی محل سكونت متهم در غیاب وی، خواهر و مادرش برای تحقیقات به پلیس آگاهی انتقال یافتند. مداحی تصریح كرد:

خواهر مرد متهم در بازجویی پلیس گفت: از مدتی پیش با مقتول كه خود را مجرد معرفی كرده بود، ارتباط داشتم و قرار بود با هم ازدواج كنیم.

دختر جوان افزود: وقتی در منزل تنها بودم، مقتول به منزل‌مان آمد و دقایقی بعد مادر و برادرم وارد منزل شدند و با مشاهده مرد غریبه، برادرم با او درگیر شد و با كتك وی را از منزل بیرون كرد. خواهر فرد مظنون اضافه كرد:

بعد از این‌كه وی را از منزل بیرون انداختند، برادرم متوجه شد با او ارتباط داشته‌ام بشدت عصبانی شد و به دنبال مقتول رفت و وی را كه قصد داشت برای معالجه به بیمارستان مراجعه كند به قتل رساند و … .

رئیس‌پلیس آگــــاهی تهران افزود: پس از این اظهارات جستجو برای دستگیری مرد متهم آغاز و وی نیز دستگیر و اعتراف كرد پس از آن‌كه متوجه شدم، مقتول با خواهرم ارتباط نا مشروع داشته هست ، كنترل خود را از دست داده و با چاقویی كه به همراه داشتم، وی را از ناحیه گردن مجروح كردم كه بعد متوجه شدم او كشته شده هست … .

سرهنگ مداحی خاطرنشان كرد:‌ پس از اعتراف متهم به جنایت، بازپرس ویژه قتل دستور بازداشت موقت متهم و بازسازی صحنه جنایت را صادر كرد تا در ارتباط با این جنایت و ادعای عامل قتل و خواهرش تحقیقات تكمیلی انجام شود.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
131
بالا