حوادث ایرانی قتل هولناک زن جوان در مقابل چشمان فرزندش

• شروع کننده موضوع Alone Girl
  • بازدیدها 291
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

Alone Girl

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
953
امتیاز واکنش
96
دو مرد جنایتکار با همدستی زن خدمتکار برای سرقت طلا، زن 32 ساله را در مقابل چشمان فرزند خردسالش به قتل رساندند.

به گزارش قانون، 21 آذرماه سال 92 مردی هراسان در تماس با پلیس از قتل همسرش خبر داد. در ادامه تیمی از کارآگاهان با حضور در محل جنایت در شهرستان ورامین متوجه شدند زن 32 ساله با ضربههای چاقو در آشپزخانه به قتل رسیده است.

با توجه به سرقت طلاهای مقتول، کارآگاهان احتمال دادند زن جوان قربانی سرقت مرگباری شده است.بررسیهای ماموران نشان داد روز حادثه زن 45 ساله ای به نام رویا برای کمک به مقتول به خانه اش آمده بود.

با کشف این سرنخ، رویا دستگیر و در بازجوییها به ارتکاب قتل با همدستی دو نفر به نامهای وحید 21 ساله و غلام 30 ساله اعتراف کرد.

او در بازجوییها گفت: من با غلام دوست بودم و روز حادثه غلام از من خواست پس از اینکه وارد خانه مقتول شدم در را باز بگذارم. در حال انجام کارهای خانه بودم که غلام و وحید در حالیکه صورتهای خود را پوشانده بودند وارد خانه شده و مقتول شروع به داد و فریاد کرد. من از ترس از خانه بیرون آمدم که دقایقی بعد غلام و وحید در حالیکه طلاهای مقتول را همراه داشتند نزد من آمده و مدعی شدند زن جوان را در مقابل چشمان فرزند سه ساله اش به قتل رسانده اند.

با این اعترافات غلام و وحید دستگیر شدند که متهمان با اعتراف به شرکت در این سرقت مرگبار، قتل زن جوان را به گردن یکدیگر انداختند.

پس از تکمیل تحقیقات برای وحید و غلام به اتهام مشارکت در قتل عمدی و برای رویا به اتهام معاونت در قتل قرار مجرمیت و کیفرخواست صادر شد و پرونده برای محاکمه به شعبه 74 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده است.

• پیشنهادات
  • Night Goddess

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    391
    امتیاز واکنش
    661
    چقدر جرم و جنایت....
    الهی بمیرم برا اون بچه....
    بعد این رویا 45 ساله خجالت نکشیده با غلام30 ساله دوست بوده...ایشالله که به سزای اعمالشون میرسن

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    60
    پاسخ ها
    0
    بازدیدها
    82
    پاسخ ها
    1
    بازدیدها