اخبار موسیقی ایران جهانبخش در هلند میماند

• شروع کننده موضوع *فریال*
  • بازدیدها 111
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

*فریال*

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
7,020
امتیاز واکنش
7,770
در حالی که بار دیگر بحث حضور علیرضا جهانبخش در تیم برایتون اند هاو آلبیون انگلیس به راه افتاده بود اما با جذب دنیل آکیندایینی 19 ساله حضور این بازیکن ایرانی در جمع آلبیونیها به کلی منتفی شد.

آکیندایینی که از تیم جوانان تاتنهام به برایتون پیوسته است، سال گذشته در تیم زیر 18 سالههای باشگاه تاتنهام عنوان بهترین گلزن را کسب کرد و میتواند گزینه مناسبی برای برایتون باشد که هدفش در این فصل صعود به لیگ برتر است.

سایت انگلیسی «The Argus» با انتشار این خبر اعلام کرد که با این انتقال حضور علیرضا جهانبخش که پیش از این برای حضور در برایتون جواب منفی داده بود، منتفی شد.

آلبیونیها چند نوبت با امیر هاشمیمقدم، مدیربرنامههای این بازیکن مذاکره کرده بودند اما در نهایت جهانبخش پیشنهاد یک میلیون و 400 هزار پوندی این تیم را رد کرد. هاشمی در این خصوص گفت: درباره این انتقال دوباره با علی صحبت کردم و او واقعاً مدنظر سرمربی برایتون بود اما اکنون زمان مناسبی برای حضور جهانبخش در برایتون نیست. او در این شرایط به برایتون نخواهد رفت.

مدیربرنامههای بازیکن ایرانی تیم نایمخن هلند در خصوص مقصد آینده این بازیکن عنوان کرد: چند باشگاه علاقهمند به جذب جهانبخش هستند اما هنوز پیشنهاد رسمی به ما نرسیده است. من فکر میکنم با این شرایط علی در هلند بماند.

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
119
پاسخ ها
0
بازدیدها
111
پاسخ ها
0
بازدیدها