فرهنگی و هنری جواب تند و تیز آزاده نامداری: من آزاده نامداری ام و نان چادرم را نخورده ام! + عکس

• شروع کننده موضوع SHinee
  • بازدیدها 568
  • پاسخ ها 1
  • تاریخ شروع

SHinee

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
5,736
امتیاز واکنش
2,564
آزاده نامداری مجری صداوسیما در یادداشتی به حواشی اخیر پاسخ داده است.​

34567721.jpg

امروز خبرگزاری دانشجو مطلبی تند و تیز درباره حجاب و عکس های آزاده نامداری منتشر کرد که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت. حالا اما آزاده نامداری در صفحه اینستاگرامش جوابیه ای منتشر کرده که در آن از سردبیر آن رسانه ابراز ناراحتی کرده و با انتشار عکس زیر نوشت:

pijlktwuuwqsjg6c1qw.jpg

«به کسی انگِ نفاق و دورویی زدن، تهمتِ بیحیایی و بیدینی بستن، جرات میخواهد. متاسفم! من از این جراتها ندارم. فقط میتوانم درباره خودم حرف بزنم، فقط میتوانم درباره خودم قضاوت کنم؛ چون خودم را (نعوذبالله) جای خدا نمیگذارم که دیگران را با عکسی و شرحی بهشتی و جهنمی کنم یا با برداشت خودخواندهای حکم صادر کنم و روی سایتها و رسانهها قرار دهم. من اهل رجز خواندن نیستم (که اگر بودم و حدس میزدم به نتیجهای میرسد، مثل خیلیهای دیگر تهدید میکردم به شکایت قضایی برای آن همه ناسزا و شکستن حریم خصوصی).میبینید؟ من حتی جوابیه نوشتن هم بلد نیستم (که اگر قصدش را داشتم، برای آن سایت میفرستادم)، فقط میخواهم بنویسم که من، آزاده نامداریام؛ با همین مختصات و با همین سبک زندگی. شادم، پر انرژیام و به اعتقاداتم با همه وجود ایمان دارم.من، آزاده نامداریام؛ چادریام ولی هیچوقت نان چادر را نخوردهام، ادای اعتقاد را درنیاوردهام. برعکس؛ اگر اهل نفاق بودم، هیچوقت زندگیام را با دوستانم به اشتراک نمیگذاشتم. مثل خیلیها پشت همان نقابهای ظاهرالصلاحی پنهان میشدم. من، آزاده نامداریام؛ نمیفهمم تصویر یک مهمانی زنانه با پوشش اسلامی (ولی بدون چادر) چه ربطی به دین آدمها دارد؟ نمیدانم همغذایی با زوج جوان و یک کامنت ناشناس چه ارتباطی با یک سایت سیـاس*ـی پیدا میکند؟ نمیشناسم آدمهایی را که حرمت را و اعتقاد را تنها در ظاهر خلاصه میکنند؛ ریختن آبروی یک نفر (که میگویند از حرمت خانه خدا بالاتر است) و تهمت زدن به آدمها برایشان اهمیتی ندارد، ولی چادر رنگی در کنار غار حرا، میشود بهانه حرمتشکنی. من آزاده نامداریام؛ چادر رنگی را دوست دارم و در خانه خدا هم همراهش دارم چون خدای من، مهربانتر از تنگنظری آدمهاست و میدانم که زیباست و زیبایی را دوستتر دارد.من، آزاده نامداریام؛ مدتهاست به لطفِ دوستان و مهرِ مدیران، از تلویزیونی که - به قول شما - الگویش هستم، دورم. نه با خانواده و اعوان و انصارم در برنامهای حاضر میشوم و نه آنتن تماموقت زندهای در اختیارم هست. مانده همین پیج محدود اینستاگرام. اگر میخواهید آن را از من بگیرید، اگر میخواهید چادر را از سرم بکشید، اگر برنامهای برای محدودیت بیشترم ریختهاید، شما را به خدا قسم میدهم که «دین» را ملعبه بازیتان نکنید.من آزاده نامداریام و فقط دلم میخواهد به سردبیر و مسئول آن سایت بگویم: بله! چادر من عطر یاس فاطمه (سلام الله علیها) را نمیدهد (هیچوقت خودم را در آن حد و اندازه نمیدانم)، ولی کجای مطلب شما، بوی رفتار علوی و حسینی داشت؟ در کدام رفتار ائمه ما اثری از تجسس و حرمتشکنی دیدهاید که چنین میکنید؟ آقای سردبیر، کلیکهایتان نوش جان! عزاداریِ «محرمِ» نیامدهتان قبول ... .»ایسنا

• پیشنهادات
  • ghazal-xr75

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    143
    امتیاز واکنش
    23
    یه زن موفق رو معمولا خیلیا نمی تونن ببینن و حیف از این خانوم خود ساخته شد که با یه اشتباه که ممکنه سر هر کسی بیاد از قله موفقیت به پایین کشیده شد ....متاسفم....

برخی موضوعات مشابه

بالا