آرایش و بهداشت جوانی و زیبایی بیشتر - رازهایی از بازیگران و سلبریتی ها

• شروع کننده موضوع DEAD_QUEEN
  • بازدیدها 263
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

DEAD_QUEEN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,060
امتیاز واکنش
36,145
ازیگران و سلبریتی‌ها همیشه زیبا هستند و تا مدت بیشتری جوان هستند و معمولا چهره آن‌ها جوان‌تر از سن واقعی‌شان است، راز این زیبایی و جوانی در چیست؟
-طلایی-بیانسه-1.jpg

شاید شما هم فکر کنید که راز زیبایی و جوانی بازیگران و سلبریتی‌ها در عمل زیبایی و کارهای معجزه‌آسایی است که برای افراد معمولی مقدور نیست، اما واقعا هم این طور نیست و آن‌ها هم از روش‌ها و توصیه‌های بسیار ساده‌ای کمک می‌گیرند که برای تمام خانم‌ها قابل انجام و پیروی می‌باشد. مانند بازیگران بالیوودی که واقعا زیبایی خود را مدیون دستورات سنتی زیبایی هندی می‌دانند. سلبریتی‌های هالیوود نیز همین طور هستند و روش‌های ساده‌ای را در برنامه روزانه خود دنبال می‌کنند که واقعا به هیچ وجه غیرقابل دستیابی نیستند. بازیگران ایرانی هم به انجام دستورات ساده و سنتی خودمان پایبند هستند و به تازگی اعتقاد بر زیبایی طبیعی بینشان بسیار ریشه‌دار شده است.

راز زیبایی و جوانی بیشتر از بازیگران و سلبریتی‌های معروف
در ادامه با توصیه‌ها و جملاتی از سلبریتی‌ها و بازیگران معروف آشنا خواهید شد که می‌تواند به زیباتر شدن و جوان ماندن شما کمک فراوانی کند، پس به دقت آن‌ها را بخوانید و دنبال کنید. جملات این بازیگران را در ادامه بخوانید:

سرمایه‌گذاری روی کرم دور چشم

یک کرم عالی برای چشم‌ها، واقعا برای زمانی که در مسافرت، استرس و مشغله کاری هستید، ضروری به نظر می‌رسد، چرا که در این مواقع ممکن است که چشم‌هایی پف کرده و کبود داشته باشید.

( Kate Winslet - کیت وینسلت )

%DA%A9%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%B3%D9%84%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D9%84%D9%88%D9%86%D8%AF-%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%85.jpg

لبخند و مرطوب کننده

یک زن زمانی که لبخند می‌زند، از همیشه زیباتر و جوان‌تر است. علاوه بر این، چیزی که من یاد گرفته‌ام این است که همیشه از مرطوب کننده برای زیبایی و جوانی پوستم استفاده کنم.

( Beyoncé - بیانسه )

مادرتان آب باشد!
از زمانی که نوشیدن آب را در برنامه خود قرار داده‌ام، پوست، ناخن و موهای من شکوفایی پیدا کرده‌اند.

( America Ferrera - آمه‌ریکا فررا )

لب‌های لایه‌ای
من همیشه دوست دارم که آرایش لبم را با پایه‌ای مات شروع کنم و سپس کمی آن را درخشان کنم.

( Scarlett Johansson - اسکارلت جوهانسون )

%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%84%D8%AA-%D8%AC%D9%88%D9%87%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%88%D9%86-%D9%88-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%82.jpg

مخلوط برنزر و مرطوب کننده
اگر دوست ندارید آرایش کنید و می‌خواهید که جوان و زیبا به نظر بیایید، کمی برنزر به مرطوب کننده اضافه کنید تا پوستتان بدرخشد و زیبا شوید، اما آرایش هم نکرده‌اید.

( Eva Mendes - اوا مندس )

پلکتان را آماده کنید
قبل از آرایش اسموکی، پلک و اطراف چشم را با مرطوب کننده آماده کنید تا زمانی که روی آن مداد و سایه چشم می‌زنید، کاملا طبیعی جلوه کند و چشمانتان جوان‌تر به نظر برسد.

( Ellen Pompeo - الن پامپئو )

رنگ دلخواهتان را خودتان بسازید
من عاشق این هستم که خودم رنگ رژلب مورد علاقه‌ام را بسازم. اول با یک رژلب مات شروع می‌کنم که بسیار خشک است و بعد آن را با یک رنگ رژلب دیگر، مرطوب و کرمی می‌کنم و رنگ دلخواهم ایجاد می‌شود، این طوری جذاب‌تر هم می‌شوم.

( Gwen Stefani - گوئن استفانی )

لاک ناخن نمی‌زنم
من دوست دارم دستان زیبایی، جذاب و جوانی داشته باشم اما نه با لاک زدن، کمی آن‌ها را پولیش می‌کشم و مرتب می‌کنم تا درخشان و براق شوند و زمان زیادی هم صرف نمی‌کنم.

( Halle Berry - هلی بری )

%D9%87%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D9%88%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D8%AA%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B4%DA%A9%DB%8C.jpg

خودتان باشید
من همیشه لبخند می‌زنم و اعتقاد دارم آرایش ساده و لایت برای من مناسب است، از دیدن عکس‌های ویکتوریا بکهام با آن آرایش سنگین لـ*ـذت می‌برم، اما فقط لـ*ـذت می‌برم و تقلید نمی‌کنم!

( Rosario Dawson - رزاریو داوسون )

منبع:زیبامون

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
155
پاسخ ها
0
بازدیدها
417
پاسخ ها