فوتبال خارجی جونگ: شکست مقابل ايران مهم نيست

فریاد بی صدا

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
465
امتیاز واکنش
60
جونگ: شکست مقابل ايران مهم نيست

سرمربي تيم ملي زير 22 سال کره جنوبي گفت: شکست مقابل ايران در ديدار دوستانه مهم نيست و بايد در رقابتهاي قهرماني آسيا موفق شويم.
[جونگ: شکست مقابل ايران مهم نيست]

ليوانگ جونگ در کنفرانس مطبوعاتي در مورد شکست 3 بر 2 تيمش مقابل ايران گفت: بازي خيلي خوبي بود، نتيجه براي ما در اين ديدار مهم نيست. سفر ما طولاني بود و اختلاف ساعت با کره جنوبي کمي براي ما مشکلساز شد. هدف نهايي ما موفقت در عمان و مسابقات قهرماني آسياست و نتيجه در اين ديدار دوستانه براي ما مهم نيست.

به گزارش فارس،وي در مورد اينکه از شکست مقابل ايران چقدر ناراحت است، عنوان کرد: ايران بازي خوبي به نمايش گذاشت ما هم خوب بوديم، سختي سفر طولاني را داشتيم و هنوز تيم ما از لحاظ تاکتيکي به شرايط خوبي نرسيده است.

سرمربي تيم ملي کره جنوبي در مورد اينکه از عملکرد کدام بازيکنان دو تيم راضي است، گفت: از شماره 10 تيم خودمان راضي هستم و در ايران عملکرد تمام بازيکنان لذتبخش بود و نميتوانم از فرد خاصي نام ببرم.

جونگ در مورد امکانات جزيره کيش اظهار داشت: ما تلاش کرديم تيم را از همه لحاظ آماده کنيم، حضور در کيش هم در همين راستا بود همانطور که ديروز گفتيم کيش از همه لحاظ امکانات کافي و خوبي دارد و من از اين مسئله کاملا راضي هستم.

برخی موضوعات مشابه

بالا