حال عجیب والیبالیستی که از سفر جا ماند!

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 110
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
بازیکن سرعتی تیم ملی والیبال کنار رفتنش از لیست تیم اعزامی به ژاپن در روز آخر را غیرقابل باور توصیف می کند.

به گزارش "ورزش سه"، استراتژی ایگور کولاکوویچ در ماههای اخیر همین بوده که تا لحظه آخر و قبل اعزام به مسابقات مختلف یک بازیکن بیشتر را در اردوی تیم ملی نگه می دارد. این ماجرا بار قبلی برای مجتبی میرزاجانپور تلخ تمام شد و او نتوانست تیم ملی را در رقابت های انتخابی قهرمانی جهان همراهی کند.

همه منتظر بودند تا در آستانه اعزام تیم ملی والیبال به ژاپن تصمیم سرمربی مونته نگرویی تیم ملی والیبال را برای خط زدن یک بازیکن بدانند. بعد از تمرین روز گذشته کولاکوویچ به علی شفیعی بازیکن سرعتی تیم ملی اعلام کرد جایی در لیست ۱۴ نفره تیم ملی برای حضور در جام بین قاره ای ندارد.

اینکه یک بازیکن با رویای تقابل با تیم های بزرگ جهان چند ماهی را در کنار تیم ملی تمرین کرده و لحظه آخر متوجه کنار رفتنش شود، قطعا برای هر بازیکنی سخت خواهد بود.

به همین بهانه با علی شفیعی بازیکنی که ساعاتی قبل از اعزام متوجه کنار رفتنش از لیست تیم ملی والیبال شد، همکلام شدیم. در ادامه صحبت های این بازیکن که حالا باید به تمرینات بانک سرمایه اضافه شود را می خوانید.

خط خوردن همیشه عذاب آور است

شما خودتان را جای من بگذارید. چند ماهی است که با تیم ملی تمرین کردم و خودم را جزو نفرات اعزامی می دانستم. روز گذشته به من اعلام شد که از اردو خارج شوم. خط خوردن از تیم ملی همیشه سخت و عذاب آور است. این بار هم که مسابقات معتبری در پیش بود و برای من قبول کردن این قضیه واقعا راحت نیست.

نمی توانم خودم را راضی کنم

درست است که من جزو نفرات مدنظر کادرفنی بودم و در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان و لیگ جهانی هم حضور داشتم؛ اما نمی توانم با این صحبت ها خودم را راضی کنم. به هر حال مسابقات ملی در سال جاری به پایان رسید و دوست داشتم حاصل زحمات خودم را در جام بین قاره ای ببینم که این اتفاق رخ نداد.

به تصمیم کولاکوویچ اعتراضی ندارم

نمی توانم اعتراضی از خودم نشان دهم چون ما در سطح حرفه ای والیبال بازی می کنیم. چنین اتفاقاتی طبیعی است و باید هر طور شده کنار رفتن از تیم ملی را قبول کنم. ورزش همینطور است که می گویند: «یک روز هستی،‌ یک روز هم نیستی» این سلیقه کولاکوویچ بوده و من به آن احترام می گذارم.

به جام بین قاره ای خوش بین هستم

حالا که در تیم ملی هم نیستم، به تیمی که به مسابقات جام بین قاره ای اعزام می شود، خوش بین هستم. در ۶ ماه اخیر در اردوی تیم ملی بودم؛ اما هیچ وقت بازیکنان را اینقدر سرحال ندیده بودم. همه بازیکنان با انگیزه بالایی کار می کنند و تا لحظه آخر در زمین می جنگند. امیدوارم تیم ملی بتواند نتیجه خوبی در جام بین قاره ای بگیرد.

در بانک سرمایه هم رقابت سنگین است

تمرینات تیم باشگاهی ام یعنی بانک سرمایه آغاز شده است؛ البته من امروز را مرخصی گرفتم و از یکشنبه آینده به تمرینات اضافه می شوم. فرصتی هم برای استراحت ندارم و باید وارد فاز جدیدی از زندگی حرفه ای شوم. البته جو بانک سرمایه هم خیلی خوب و صمیمانه است. آنجا هم رقابت سنگین است و هر بازیکنی خوب بازی نکند، می داند که بیرون می رود.

برخی موضوعات مشابه

بالا