بدشانسی عجیب راننده ایرانی در یوروناسکار (عکس)

• شروع کننده موضوع Dead Man
  • بازدیدها 74
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Dead Man

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
15,015
امتیاز واکنش
27,631
راننده ایرانی حاضر در یوروناسکار بعد از برگزاری راندهای ۹ و ۱۰ این مسابقات در رده نهم ایستاد.

به گزارش "ورزش سه"، میثم طاهری، راننده ایرانی حاضر در رقابت های اتومبیلرانی یوروناسکار اوایل هفته جاری در راندهای ۹ و ۱۰ این مسابقات شرکت کرد.

بدشانسی های عجیبی در این ۲ راند باعث شد تا راننده ایرانی نتواند جایگاه خود را ارتقا دهد. میثم طاهری در مسابقه اول از راند ۹ به خاطر قفل شدن ترمز اتومبیلش تصادف شدیدی داشت؛ اما با همان وضعیت به کار خود ادامه داد. او در نهایت از میان ۲۵ نفر در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

قبل از آغاز مسابقه بعدی راند ۹ میثم طاهری متوجه شد سیستم برق رسانی اتومبیلش دچار مشکل شده و تا حل کردن این مشکل چند دور از مسابقه را از دست داد و در نهایت پانزدهم شد.

در روز دوم و راند ۱۰ این رقابت ها که در پیستی نزدیک به میلان ایتالیا دنبال می شد، طاهری به خاطر تصادف روز اول به عنوان نفر آخر کارش را آغاز کرد و با پشت سر گذاشتن ۱۴ نفر یازدهم شد.

او در مسابقه آخر راند ۱۰ نیز به عنوانی بهتر از سیزدهمی دست پیدا نکرد تا کارش را اینگونه در ایتالیا به پایان برساند.

با مشاهده جدول رده بندی یوروناسکار در فاصله یک راند مانده به پایان رقابت ها که ماه آینده در بلژیک برگزار می شود، میثم طاهری را در رده نهم می بینیم.

البته نکته عجیب درج شدن پرچم آلمان جلوی نام طاهری است که خودش در این باره به "ورزش سه" می گوید: این اتفاق با اشتباه مسئولان برگزاری رخ داده است. من با پرچم ایران شرکت کردم و به اشتباه پرچم آلمان جلوی نام من ثبت شده است. البته این موضوع را اطلاع دادم و امروز اصلاح می شود.

01242011.jpg

01242010.jpg

01242012.jpg

برخی موضوعات مشابه

بالا