اخبار سینما و تلوزیون حضور قطعی «رايان راينولدز» در فیلم کارگردان «سرزمين زامبي‌ها»

• شروع کننده موضوع EGeNo
  • بازدیدها 185
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

EGeNo

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,377
امتیاز واکنش
12,176
Please, ورود or عضویت to view URLs content!

«رايان راينولدز» بازيگر آثاري چون «مردان مجهول» به عنوان بازيگر اصلي فيلم جديد تيم ميلر انتخاب شد.

اين فيلم با عنوان «ددپول» است و داستان اين فيلم توسط «رت ريزي» و «پل ورنيك» خالق آثاري چون «سرزمين زامبي‌ها» به نگارش در مي‌آيد.

به نوشته هاليوود ريپورتر، «ددپول» توسط شركت فيلمسازي فوكس قرن بيستم تهيه و توليد مي‌شود.

بنابراين گزارش، «تيم ميلر» كارگردان هاليوودي، در حال مذاكره براي كارگرداني پروژه‌ي سينمايي «ددپول» است.

رايان رينولدز بازيگر جوان سينما پس از حضور در نقش‌هاي مکمل و اصلي چند فيلم معمولي، ناگهان با بازي در دو فيلم «سرچشمه‌هاي مردان ايکس: وولورين» و «پيشنهاد» در سال ۲۰۰۹ به صورت يک چهره مطرح و درجه يک درآمد. هر دو فيلم با استقبال خوب تماشاگران و منتقدان سينمايي روبه‌رو شدند.

رينولدز که همسر سابق اسکارلت يوهانسن، بازيگر سينما است، مي‌گويد دوست دارد انواع ژانرهاي سينمايي را تجربه کند.

از او فيلم «دفن شده» چندي پيش روي پرده سينماهاي جهان بود.

در اين فيلم او نقش يک سرباز جنگ عراق را دارد که توسط گروهي ناشناس و به صورت زنده در تابوتي در خاک دفن شده است.

او درباره حضورش در اين فيلم کميک استريپ گفت:«ظهور مجموعه فيلم‌هاي سينمايي کميک استريپي در حال حاضر به صورت يک موج روان درآمده است و نتيجه کار هم اين شده که شما هر چند وقت يک‌بار خبر تازه‌اي مي‌شنويد که حکايت از توليد يک فيلم کميک استريپي ابرقهرمانانه جديد دارد.»

وي افزود: «خودم هيچ وقت به اين موضوع فکر نکردم که حضورم در فيلم کميک‌استريپي شرکت مارول مي‌تواند به عنوان يک مانع براي بازي در يک فيلم کميک استريپي از شرکت دي‌سي عمل کند. تجربه بازي در «فانوس سبز» کمک زيادي خواهد کرد تا بتوانم نقش خودم را در «ددپول» بهتر بازي کنم.»

وي ادامه داد: « بازي در چنين نقش اکشن و پرمخاطره‌اي کار و تجربه ساده‌اي نيست. طبيعي است که شما بترسيد. البته در زندگي‌ام به يک اصل اعتقاد دارم و آن هم اين است که هيچ وقت با ترس زندگي نکنم. اما پيشگيري و مراقبت به معناي ترس نيست. نگران و مضطرب بودن چيز زيادي است که بايد در همه ما وجود داشته باشد.»

«رايان رودني رينولدز» متولد ۲۳ اکتبر ۱۹۷۶ بازيگر سينما و تلويزيون كانادايي است. از مهمترين فيلم‌هاي او مي‌توان به «مردان ايكس»، «فقط دوستان»، «قطعا»، «شايد»، «آس‌هاي دودي»، و «خواستگاري» اشاره کرد.

———————————————–

منبع : ایسنا

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
151
پاسخ ها
0
بازدیدها
122
بالا