فوتبال داخلی حضور مانوئل نویر در تمرینات پرسپولیس

• شروع کننده موضوع he.s
  • بازدیدها 109
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

he.s

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
2,495
امتیاز واکنش
10,204
این خبر رو صفحه پرسپولیس و ورزش سه هم گذاشتن
دیگه من جایی گشتم که از همه کامل تر باشه از ورزش3 برداشتم

به گزارش ورزش سه، پرسپولیس که اردوی آماده سازی خود را به کمپ اسپایر قطر منتقل کرده و در این کمپ تیم های سرشناسی مثل بایرن مونیخ مشغول تمرین هستند در دو روز گذشته بیشترین استفاده را از همسایگی با بایرن بـرده است.

پس از ملاقات روز گذشته برانکو ایوانکوویچ و کادر کروات با نیکو کوواچ سرمربی بایرن امروز هم مانوئل نویر دروازه بان بایرن سری به تمرینات پرسپولیس زد و بازیکنان و کادرفنی این تیم به خوش و بش پرداخت و عکاس باشگاه هم از این فرصت استفاده کرد و چند عکسی به یادگار گرفت.
نویر بعد از حضور در تمرین پرسپولیس دقایقی هم با بازیکنان تیم پرسپولیس و مربی دروازه بان های این تیم صحبت کرد.

01371386.jpg

01371387.jpg

01371388.jpg

پ.ن:فکر نمیکنم کسی باشه که حتی یه ذره فوتبال رو دنبال کنه اما نویر رو نشناسه و بعد همچین شخصی پا میشه خودش به تمرینات پرسپولیس میاد
دیگه خودتون تا تهش برید دیگه
من فقط میگم "این است اقتدار پرسپولیسی"
البته اینجوری بوده که روز قبلش خود برانکو رفته سر تمرین یه تیم بلژیکی که مربیشون کروات بوده و دستیاران برانکو هم رفتن سر تمرین بایرن مونیخ که خیلی هم تدابیر امنیتی شدیدی داشته
بعد نویر اومده بازدید
فکر کنم رسم و رسوم ایرانیا اثر گذاشته روشون25r30wi
پ.ن2:من الان فقط دارم به یه چیز فکر میکنم؛جای بیرانوند خالی!
حالا جدا از اون بازدیده احساس میکنم نویر اومده بوده بیرو ببینه البته ی جاییم ی چیزی خوندما در این باره نمیدونم درست بود یا غلط

آخرین ویرایش:

برخی موضوعات مشابه

بالا