فوتبال داخلی حضور بانوان در ورزشگاه ها با 2 شرط ممکن است

• شروع کننده موضوع !!!!F!!!!
  • بازدیدها 184
  • پاسخ ها 6
  • تاریخ شروع

!!!!F!!!!

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
6,626
امتیاز واکنش
24,157
معاون فرهنگی قوه قضاییه معتقد است بانوان نیز می توانند همچون آقایان به ورزشگاه ها بروند و از دیدن بازی ها لـ*ـذت ببرند به شرطی که اخلاق و مسائل شرعی رعایت شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا حجت الاسلام هادی صادقی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا افزود: همانگونه که خانم ها همراه با آقایان به سینما می روند و از دیدن فیلم بهره می‌گیرند یا به پارک می روند، در ورزشگاه نیز می توانند حضور پیدا کنند ولی ورود زنان به ورزشگاه ها ممکن است دو عارضه داشته باشد که باید آن را برطرف کرد و مسئولان اجازه ندهند این مسائل پدید آید.

وی افزود: اگر این دو عارضه مدیریت و با آن مقابله شود و دولت فضایی مناسب را ایجاد کند که این دو مشکل وجود نداشته باشد، هیچ اشکالی مانع حضور بانوان در ورزشگاه ها نخواهد بود که عارضه اول موضوع اخلاق است. یعنی ممکن است در ورزشگاه ها فضای ناسالمی وجود داشته باشد و کلمات اهانت آمیزی گفته شود یا به بانوان توهین هایی شود و در آن صورت حریم ها شکسته شود که در این زمینه باید مدیریت شود ولی باید بدانیم رفع این مساله فقط کار دولت نیست و خود مردم باید همکاری کنند.

معاون قوه قضاییه افزود: مساله رعایت اخلاق در ورزشگاه هم به عهده دولت است و هم تیم های ورزشی و طرفدارانشان باید فعالیت کنند تا فضایی سالم را برای حضور زنان ایجاد کنند و فدراسیون ها نیز باید نظارت داشته باشند.

صادقی اضافه کرد: عارضه دوم مربوط به مسائل شرعی است که طبق فتوای مراجع تقلید دیدن بدن نامحرم برای هر دو طرف اشکال دارد. یعنی هم مرد و هم زن نمی توانند به بدن برهنه نگاه کنند که رفع این مشکل هم سخت نیست. چون در گذشته برای حضور بانوان در بعضی از ورزش ها این کار را کرده ایم و تجربه داریم.

معاون فرهنگی قوه قضاییه اضافه کرد: بانوان در اوایل انقلاب در هیچ رشته ورزشی شرکت نمی کردند ولی الان در ده ها رشته با پوشش خوب شرکت می‌کنند و بر همین اساس می‌توانند با پوشش خوب در مسابقات شرکت کنند.

• پیشنهادات
  • he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    آقا مشکل اول که مشکل خاصی نیس!
    مثلا تو جامعه باشن خانوما فحش هارو نمیشنون؟!
    یعد شنیدن فحش ها و فحش دادن واسه خانوما درست نیست واسه آقایون درسته؟!
    البته من کلا با فحش مخالفم اما میگم اگه چیزی هست واسه هر دو یکسانه
    بعد یعنی آقایون به خانوما اهانت کنن خانوما نمیتونن جواب اهانتشون رو بدن
    والا من کلاس دوم بودم برای اولین و آخرین بار خیلی اتفاقی رفتم ورزشگاه هنوز یادمه بازی سایپا-ملوان بود
    درسته بازی مهمی نبود و تو بازی های مهمه که استعداد مردم تو فحش دادن شکوفا میشه اما خدایی هیچ خبر خاصی نبود،خیلی هم جو خوبی بود البته اینکه ورزشگاه شلوغ نبود به حدی ک من از نرده ها آویزون شده بودن هم بی تاثیر نبود:campe45on2:
    مورد دوم هم اصلا مورد خاصی نیست
    فقط کافیه به لباس فوتبالیستای آقامون یه مقنعه و پیرهن آستین بلند و ساق پا یا شلوار اضافه کنن25r30wi
    شئونات اسلامی هم حفظ میشه دیگه نیمه عـریـ*ـان هم نیستن
    باور کنید الان موقع نوشتنش خودم خندم گرفته
    چی بگم آخه؟!
    راستی باید بگم واقعا ممنونم از مسئولین که لطف کردن به ما اجازه ی استفاده از حق طبیعیمون که شرکت در رشته های ورزشیه دادن!
    واقعا هم متاسفم برای اون خانومایی که موقع فینال آسیا د بدو پا شدن رفتن فینال
    دلمون به حمایت فیفا خوش بود که کلا زدن پوکوندنش!

Nazila SH

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    4,928
    امتیاز واکنش
    41,199
    راهكارات عالين 25r30wi25r30wi
    ولي واقعا ها هر خانومي كه تو ايران زندگي ميكنه بالاخره شده براي خريد تا سر كوچه هم بره امكان اينكه اين دعواهاي خيابوني رو ببينه خيلي زياده تو دعوا هم حلوا خيرات نميشه كه گوش همه پره وجدانن
    يا يه سر اينستا بزنن بخدا از ورزشگاه ها وضعش بدتره

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204
    نگو تو رو خدا اینجور ک اینا دارن پیش میرن پس فردا میام ورود بانوان به اینستا رو هم ممنوع میکنن اون وقت آقایون اینستا هم چادر لازم میشن25r30wi
    یا مثلا دیدی زنونه مردونش کردن بعد آقایون با اکانت فیک میان این طرف و دید میزنن خانوما هم با عکس پروفایل ریش و سیبیل دار میرن اون طرف!:NewNegah (8):

برنو

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    305
    امتیاز واکنش
    4,502
    الان همه مشکلات اقتصادی و اجتماعی حل شده فقط این یه فقره مونده !Boredsmiley
    ماهم که نفهمیدیم تا میخوان حواسمون از مشکلات نداشتمون پرت بشه مسائل مربوط به بانوان علم میشه :NewNegah (3):

he.s

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    2,495
    امتیاز واکنش
    10,204

برخی موضوعات مشابه

بالا