فرهنگی و هنری حمیرا درگذشت شایعه یا واقعیت

• شروع کننده موضوع CAPRICORN
  • بازدیدها 353
  • پاسخ ها 2
  • تاریخ شروع

CAPRICORN

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
12,639
امتیاز واکنش
28,246
11324456_1744641739096153_1399203345_n.jpg
.
[h=3]
حمیرا درگذشت شایعه یا واقعیت . . . Homeyra
[/h]
.حمیرا نام اصلی ایشان پروانه امیرافشاری میباشد. ایشان متولد اسفند ماه سال ۱۳۲۸ در شهر تهران میباشند. وی از خانواده بانفوذ و سرشناس امیرافشاری که اصالتی آذری دارند میباشد. پدر ایشان صاحب ۱۵۰ شهر و روستا در منطقه شرق ایران و توابع طالقان بودند..

شایعه در گذشت حمیرا خواننده
چند ساعتی است در شبکه های اجتماعی خبری دست به دست میشه از فوت حمیرا بانوی موسیقی ایران،که متاسفانه با دستکاری در عکس و اعلامیه فوت ایشان باعث ناراحتی دوستاران این بانو شدند،یکی از نزدیکان و پیگیر کنندگان اخبار این هنرمند در پیج خود نوشت:

banohomeyra-photokade.jpg
.
از صبح امروز خبر ناراحت کننده فوت بانوی عزیزمان در دنیای مجازی نقل محافل شده است ولی با توجه به اطلاعاتی که کسب کرده ام این خبر را تکذیب میکنم . صفحه رسمی بانو حمیرا در شبکه اجتماعی #فیسبوک ساعتی پیش آپدیت شد و هیچ اطلاعی از این اخبار دروغین نداشتند .

.
فقط به کاملترین آرشیو موزیک ویدیو های بانو حمیرا در شبکه اجتماعی اشاره کردند ، پس نشان میدهد که این خبر کذب محض است . از دلواپسی و نگرانی شما دوستداران بانو حمیرا ، بی نهایت ناراحت شدم ، کوچکترین خبری اتفاق بیفتند در جریان میگذاریمتان .

.

وی بعد از انقلاب چند ماه در زندان به سر برد و با پرداخت مالیاتی معادل سی هزار دلار آزاد وتا اواسط سال شصت خورشیدی در ایران ماند و بعد از مدتی با همسر و دختر دو ساله اش به نام هنگامه از مرز پاکستان از ایران خارج شد و از آنجا به اسپانیا و بعد از آن به کاستاریکا در امریکای مرکزی رفت وی در کاستاریکا دچار افسردگی شدید شد به صورتی که مدت یک سال تحت درمان روان پزشک بود شوهر وی در این میان همسر و دختر خود را ترک و به امریکا مهاجرت کرد .حمیرا با کمک همسر پسر عمویش هما میر افشار به ایالت کالیفرنیا مهاجرت و کار هنری خود را از سر گرفت .و در سال هفتاد و هشت خورشیدی به تومور مغزی دچار شد که به صورت معجزه آسایی از اتاق عمل نجات یافت .وی همینک در شهر لوس آنجلس زندگی میکند

فتوکده

• پیشنهادات
  • sムცЯɨŋム

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    692
    امتیاز واکنش
    1,697
    واااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    حمیرا مگه زنده بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blinksmiley:

saye77