اخبار تئاتر و نمایش خانواده شهید بهشتی به تماشای نمایش«هفت روز از تیر شصت» نشستند

• شروع کننده موضوع Behtina
  • بازدیدها 167
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

Behtina

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
22,523
امتیاز واکنش
65,135
جمعه شب در تالار سایه

خانواده شهید بهشتی به تماشای نمایش«هفت روز از تیر شصت» نشستند

[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
223835_2929140428_320_213.jpg
[/BCOLOR]​
[BCOLOR=rgb(255, 255, 255)]
خانواده محترم شهید بهشتی جمعه شب ١٦ تیر ماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به تماشای نمایش «هفت روز از تیر شصت» نشستند.
[/BCOLOR]

به گزارش ایران تئاتر دکتر علیرضا بهشتی پسر دکتر بهشتی پس از پایان نمایش ضمن تقدیر از گروه نمایشی گفت روایت این نمایش در به تصویر کشیدن رویدادها و ماجرای انفجار حزب جمهوری اسلامی کاملا منطبق با جزییات این واقعه بود و بسیاری از گروهها از جمله منافقین در آن زمان بسیار منتقد پدر من بودند و دشمنی آشکاری داشتند و بعد از بمب گذاری هفتم تیر متنبه و پشیمان شدند.
وی افزود مهم ترین فایده مرور تاریخ در آثار هنری جلوگیری از تکرار اشتباهات گذشته است که بسیاری از آنها بخاطر جو و فضای حاکم بر آن دوران اتفاق افتاده است.
محبوبه سادات بهشتی کوچکترین دختر شهید بهشتی نیز بعد از تماشای اثر نمایشی گفت من در زمان شهادت پدر هفت سال داشتم و نمایش شما به من در تکمیل تصویر ذهنی پدر بسیار کمک کرد.
نمایش «هفت روز از تیر شصت» به نویسندگی کامران شهلایی، کارگردانی محمد لارتی و کامران شهلایی و بازی رامین سیار دشتی، فرزین محدث، مژگان خالقی، فرهاد تفرشی، احمد جعفری، هدیه رضایی هر روز ساعت 20:30 در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.

برخی موضوعات مشابه

بالا