قدردانی خدا قوت به ارشدهای عزیزمون

• شروع کننده موضوع *SAmirA
  • بازدیدها 890
  • پاسخ ها 20
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

*SAmirA

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
30,107
امتیاز واکنش
64,737
درود به نگاه دانلودی‌های عزیز.

همونطور که می‌دونید برای ارشدهای عزیزمون نظرسنجی نزدیم و من بدین وسیله خواستم یه تشکری ازشون بکنم.

@SHahRBanOO شقایق عزیز در بخش گویا زحمت زیادی کشید که قابل تقدیره و در ارشدی همیشه با ایده‌هایی که داشت سعی‌ش براین بود تا انجمن رو همیشه سرحال نگه داره که البته باید بگم خیلی هم قانونمند هست دختر گلمون.

@*SHivA شیوای نازنین که فکر کنم عصبانیت رو اصلا نمی‌شناسه. دختری که با اخلاق نابش همیشه و در همه حال کمک حال ما بوده و بدون چون چرا مسولیت‌هاش رو به نحو احسن انجام داده و بخش عکس رو بعد از مدت‌ها سر و سامون داده.

@FATEMEH_R فاطمه گلمون. فکر کنم هیچ نیازی به گفتن چیزی در موردش نیست. دیگه هممون میدونیم چه تاثیری توی انجمن داره و بخش کتاب مدیون تلاشهای فاطمه جان هست. رفیقی که هیچ وقت نیمه راه ولمون نمیکنه و همیشه و در هر شرایطی حواسش به انجمن هست.

لازم به یاد‌آوری که هر سه تا عزیزمون شاغل هستند و با توجه به مشغله‌هاشون توی انجمن هم فعال هستند.

@*GoDFatheR و اما یه تشکر ویژه باید داشته باشم از مدیریت کل سایت. وقتی که یک‌سال پیش اومد از حضورش خیلی متعجب شدم و با توجه به سابقه قبلشون راستش انتظار نداشتم تا الان پیشمون بمونه. ولی موند و پا‌ به پای بقیه تلاش کرد. بااینکه خیلی حرف شنید که روح و روانش رو کاملا خراب کرد ولی بازم بخاطر عشقی که به کاربرا و انجمن داشت موند و باعث شد ماهم بمونیم.
بارها برای رفع فیـلتـ*ـر انجمن تلاش کرد رفت و اومد و حرف شنید ولی بازم پا پس نکشید.
برنامه‌های فوق العاده‌ای برای انجمن داشت که اگه عملی میشد هیچ منفعتی برای خودش نداشت و فقط کاربرا بودند که ازش سود می‌بردند ولی سنگ انداختن‌ها متوقف نشد. و در آخر می‌خواست از خودگذشتگی کنه و بخاطر کاربرا بره که اینبار ما مخالفت کردیم.

این چهار عزیز لایق بهترین تشکرا هستند.:aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart::aiwan_light_heart:

پدر،فاطمه،شقایق و شیوای عزیز ممنون که هستید و تنهامون نذاشتید و با شرایط موجود خودتون رو وفق دادید. :aiwan_lggight_blum: :aiwan_lggight_blum: :aiwan_lggight_blum: :aiwan_lggight_blum:

• پیشنهادات
  • Fatemeh_M

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    241
    امتیاز واکنش
    2,832
    از همه مدیرا خیلی،خیلی تشکر میکنم
    چون واقعا لایق تشکر و قدر دانی هستن :aiwan_light_give_rose: :aiwan_light_give_rose:
    هر کدوم به نوبه خودشون با صبوری و مهربانی به کاربرا خدمات ارائه کردن
    البته باید بگم سمیرا خانم شما خودتون رو جا انداختین که البته این وظیفه ما است که ازتون تشکر کنیم که اینقدر مهربونید و به فکر همه و البته با صبوری مشکلات بچه ها رو حل میکنید....
    مرسی از همتون که هستید:aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_rose:

از طرف عضو خیلی کوچیکی از انجمن نگاه دانلود:):aiwan_light_heart::aiwan_light_girl_in_love::aiwan_light_give_heart2:

آخرین ویرایش:

Firelight̸

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    1,273
    امتیاز واکنش
    47,038
    چند تا عزیز دل یه خدا قوت و خسته نباشید فوق العاده بهتون میگم.. ممنون بابت همه زحمتاتووون :campeon4542:
    پدر عزیزم @*GoDFatheR
    خاله گلم @SHahRBanOO
    شیوای مهربونم @*SHivA
    فاطمه خانوم عزیز @FATEMEH_R
    و همچنین خود سمیرا خانوم عزیز که زحمت کشیدن.. این تاپیکم زدن @*SAmirA
    ببخشید اگه توی این مدت ناخواسته حرف یا رفتاری داشتم که شماهارو رنجونده
    جاتون توی قلب ماست

مهربانوی ایرانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    6,382
    امتیاز واکنش
    14,551
    سلام :aiwan_light_blumf:،خدا قوت می گم به همه ی کادر مدیریت که نهایت تلاششون رو می کنن تا یه محیط امن و پاک و مفید و گرم و صمیمی رو برامون فراهم کنن؛خیلی دوستتون دارم و آرزوی بهترین ها و بهترین آرزوها رو براتون دارم.همیشه عشق باشد،همیشه برکت. :aiwan_light_give_rose::aiwan_light_give_heart2:
    تقدیم به عمو امیر عزیز و خاله های عزیزم سمیرا خانم،دیبا خانم،فاطمه خانم،شقایق خانم و شیوا خانم :aiwan_lighfffgt_blum::aiwan_light_girl_in_love:
    700_12055468.jpg

700_545efff8.jpg

خیلی ممنون که هستید و داریمتون :aiwan_light_heart:

_mah_

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    181
    امتیاز واکنش
    1,323
    تشکر از تمامی مدیران سایت که همیشه تلاش کردند تا بهترین‌ها رو برای همه رقم بزنند :aiwan_light_give_heart2: :aiwan_lggight_blum:
    امیدوارم همیشه دلتون شاد و لبتون خندون باشه :aiwan_lggight_blum:

*ROyA

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    3,052
    امتیاز واکنش
    25,600
    خسته نباشید
    و ممنون بخاطر همه زحمتاتون، من به عینه میدیدم چه زحماتی کشیدن و چقدر دلسوزانه همراه سایت و کاربرا بودن
    :aiwan_lggight_blum:

ملیکاکمانی

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    70
    امتیاز واکنش
    805
    واقعا دمتون گرم یکی از بهترین سایت‌های نگارش و انتشار رمان هستید ❤️

*Rahil*

کاربر نگاه دانلود
    کاربر نگاه دانلود
    ارسالی ها
    557
    امتیاز واکنش
    4,767
    همگی خسته نباشن و البته شما سمیرای نازنین :aiwan_lggight_blum:

FATEMEH_R

نویسنده انجمن
    نویسنده انجمن
    ارسالی ها
    9,323
    امتیاز واکنش
    41,933
    سمیرا جانم خودتو جا انداختیا
    صمیمانه از زحمتای بدون چشم داشتت ممنونم:aiwan_light_give_heart2::aiwan_light_give_rose:
    @*SAmirA

وضعیت
    موضوع بسته شده است.
    بالا