مطالب طنز خر سلطان جنگل شد (طنز)

• شروع کننده موضوع dinaz
  • بازدیدها 551
  • پاسخ ها 0
  • تاریخ شروع

dinaz

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
31,702
امتیاز واکنش
68,366
خر سلطان جنگل شد

596647_IVV2KIZe.jpg

خر همه حیوانات را مجبور کرد که ساعت 6 صبح بیدار شوند و 6 عصر بخوابند. در هنگام توزیع غذا دستور داد هر کدام از چارپایان و پرندگان و سایر حیوان ها فقط حق دارند 6 لقمه غذا بخورند. وقتی خواستند پینگ پونگ بازی کنند، خر حکم داد هر تیم باید 6 بازیکن داشته باشد و زمان بازی 6 دقیقه باشد. کارها خوب پیش می رفت و خر مجله هفتگی منتشر کرد. در سرمقاله شماره ششم مجله جنگل نوشت "ما پیروان مکتب ششیان هستیم، مکتب ما از آیین پنجیان و چهاریان و سه یان کامل تر هست". در یک روز دل انگیز پاییزی، خروس ساعت 5 و 20 دقیقه صبح بیدار شد و آواز خواند. خر خشمگین شد و در یک سخنرانی جنجالی گفت "مکتب ما از همه مکتب ها کامل تر است و خروج از این مکتب و تخلف از قانون های شش گانه منجر به اعدام شما می شود". خروس را اعدام کرد. همه حیوان ها ترسیدند و از آن پس با دقت بیشتر قانون ها را اجرا می کردند. بعد از 28 سال حکومت، خر بیمار شد و در حال مرگ بود. شیر به بیمارستان رفت و گفت "من و تعدادی دیگر از حیوان ها می توانستیم قیام کنیم ولی نخواستیم نظم جنگل به هم بریزد، علت ابلاغ قوانین شش گانه چه بود و چرا در این سال ها سختگیری کردی؟". خر گفت "حالا من به خاطر خریت یک چیزهایی ابلاغ کردم، شماها چرا این همه سال عین بز اطاعت کردید؟؟؟"

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
108
پاسخ ها
9
بازدیدها
531
بالا