حوادث ایرانی دام ۲۰۰ میلیون تومانی ۲ زن برای مرد تنها

ســ . پــــروانـہ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,860
امتیاز واکنش
26,748
زن جوان که پس از فریب مرد تنها در شبکه‌های اجتماعی به عکس‌های خصوصی او دست یافته بود، نقشه اخاذی ۲۰۰ میلیون تومانی از او را به اجرا گذاشت.
مدتی قبل مردی نزد مأموران پلیس فتای مشهد رفت و مدعی شد كه زنی قصد اخاذی 200میلیون تومانی از وی را دارد. او گفت: از چند سال پیش كه همسرم را از دست دادم، تنها زندگی می‌كنم. مدتی قبل در یكی از شبكه‌های اجتماعی با زنی 29ساله آشنا شدم كه وقتی به تنهایی‌ام پی برد، با حرف‌هایش دلداری‌ام می‌داد.

با گذشت زمان بیشتر به هم نزدیك شدیم و به او علاقه‌مند شدم و پیشنهاد ازدواج دادم. او هم قبول كرد و در جریان دوستی اینترنتی‌مان توانست تعدادی از عكس‌های خصوصی و محرمانه مرا به‌دست آورد. پس از آن بود كه ورق برگشت و تهدیدهایش شروع شد. او می‌گفت كه اگر 200میلیون تومان به حسابش واریز نكنم، عكس‌ها را در فضای مجازی و حتی محل كارم پخش می‌كند. با توجه به شغلم، اگر این اتفاق رخ می‌داد آبروریزی می‌شد و من كه تازه متوجه شده بودم در دام یك زن شیاد گرفتار شده‌ام، تصمیم گرفتم ماجرا را به پلیس اطلاع دهم.

با شكایت این مرد تیمی از مأموران وارد عمل شدند و در بررسی‌های تخصصی توانستند محل زندگی زن جوان را شناسایی و او را دستگیر كنند. این زن وقتی به اداره پلیس منتقل شد به اجرای نقشه اخاذی اعتراف كرد اما مدعی شد نقشه را زنی میانسال كشیده بود كه از شاكی كینه به دل داشت.

این زن گفت: دوستم زنی 57ساله است كه از مدت‌ها پیش مستأجر شاكی است. او نقشه اخاذی از این مرد را كشید و گفت كه اگر موفق شویم 100میلیون تومان سهم هریك از ما می‌شود. من هم وسوسه شدم و پس از ریختن طرح دوستی با شاكی در شبكه‌های اجتماعی به عكس‌هایش دست پیدا كردم اما درست زمانی كه تصور می‌كردم نقشه‌مان موفق خواهد شد، گیر افتادم.
با اعترافات این زن، ماموران طراح اصلی این نقشه را هم دستگیر كردند.

زن میانسال در بازجویی‌ها گفت: من مستأجر شاكی بودم اما از مدتی قبل بر سر مسائل و رفتار سختگیرانه دچار اختلاف شدیم. این اختلافات حتی به درگیری و زد و خورد كشیده شد و در این دعوا علاوه بر پسرم كه مصدوم شده، من هم از صاحبخانه سیلی محكمی خوردم. از همان زمان از او كینه به دل گرفتم و نقشه كشیدم كه انتقام بگیرم. برای همین نقشه‌ام را با دوستم مطرح كردم اما موفق نشدیم آن را به سرانجام برسانیم. به گفته سرهنگ جهانشیری، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی، پس از اعترافات متهمان این پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

برخی موضوعات مشابه

بالا