حوادث ایرانی عاملان ۲ جنایت در دام پلیس

ســ . پــــروانـہ

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
1,860
امتیاز واکنش
26,748
سرویس حوادث: پلیس آگاهی تهران بزرگ عاملان ۲ جنایت را بازداشت کرد.
سردار محمدیان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح جزئیات این ۲ جنایت گفت: دریکی از پرونده ها درگیری بین چند جوان در مقابل بلوک ۲۵شهرک گلستان شهرری سبب قتل یک نفر شده بود که عاملان آن شناسایی و دستگیر شدند.
وی افزود: فردی که دراین درگیری مجروح شده بود به کارآگاهان گفت به همراه مقتول در مقابل بلوک ۲۵ شهرک گلستان ایستاده و در حال صحبت کردن بودیم؛ در این هنگام ۲ نفر از بچه‌های محل به نام‌های ابراهیم و امیر که گویا از قبل نیز با متوفی سابقه اختلاف و درگیری داشتند، به صورت پیاده از مقابل ما در حال عبور بودند که با متوفی چشم تو چشم شدند؛ یکی از آن‌ها به نام ابراهیم به سمت متوفی آمد و گفت: چرا نگاه می‌کنی؟» و در ادامه مشاجره شروع شد؛ ناگهان ابراهیم با چاقویی که در اختیار داشت، چند ضربه به من و متوفی زد و هر دو نفرشان از محل گریختند.
سردار محمدیان افزود: این ۲ نفرتحت تعقیب قرار گرفتند و امیر در مخفیگاهش دستگیر شد اما ابراهیم به دنبال یک زورگیری به دام افتادوبابررسی سوابقش مشخص شدکه تحت‌تعقیب اداره دهم قرار دارد و با انتقال به پلیس آگاهی بااعتراف به قتل در خصوص انگیزه آغاز درگیری با متوفی به کارآگاهان گفت: از قبل با مقتول اختلاف داشتم.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره دستگیری پسر جوانی که مرد میانسالی را به خاطر ترافیک به قتل رسانده بود، گفت: دوم خرداد، وقوع یک نزاع و درگیری ناشی از تصادف ۲ خودرو روآ و خاور در بزرگراه آزادگان – محدوده پل ساوه به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد. ‏ بر خلاف تصور اولیه مبنی بر وقوع درگیری بین سرنشینان ۲ خودرو تصادفی، به مأموران اعلام شد که درگیری بین سرنشین خودرو پراید عبوری با راننده خودرو روآ انجام گرفته و بنا بر اظهارات شاهدان، راننده پراید اقدام به تخریب شیشه‌های خودرو روآ و در ادامه مجروح کردن راننده‌ از ناحیه سر کرده واز محل گریخته است. فردای روز درگیری به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد که راننده خودرو روآ به نام جواد ۲۲ ساله ساکن اسلامشهر به علت شدت ضربه‌ ناشی از اصابت جسم سخت فوت کرده است. پرونده به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران ارسال شدو کارآگاهان با شناسایی و تحقیق از شاهدان صحنه درگیری اطلاع پیدا کردند که یکی از شاهدان با گوشی تلفن همراهش اقدام به فیلمبرداری از صحنه درگیری کرده است. تصاویر به‌دست آمده از صحنه درگیری مورد بررسی قرار گرفت و خودرو پراید مورد شناسایی قرار گرفت. با شناسایی خودرو پراید، مالک آن به نام میثم ۳۲ ساله هم شناسایی و تصویرش به عنوان راننده پراید در شب حادثه از سوی راننده خاور و دیگر شاهدان مورد تایید قرارگرفت. ‏
سردار محمدیان اضافه کرد: این متهم با اطلاع از این‌که پلیس درتعقیب اوست سرانجام خودراتسلیم کردو به کارآگاهان گفت: شب حادثه ترافیک شدیدی به علت تصادف بین ۲ دستگاه خودرو خاور و روآ در بزرگراه آزادگان ایجاد شده بود؛ هنگام عبور از کنار آن‌ها بودم که از راننده روآ درخواست کردم تا نسبت به بازگشایی راه اقدام کند و همین موضوع بهانه درگیری من با راننده شد؛ در یک لحظه چوب دستی داخل خودرو را برداشته، به سراغ خودرو روآ رفتم و شروع به تخریب تمامی شیشه‌های آن کردم!؛ راننده روآ قصد داشت تا مانع از ادامه کار من شود که ضربه‌ای محکم به سرش زدم؛ راننده روآ با سری خون‌آلود روی زمین افتاد و من که تازه متوجه کار خود شده بودم، به سرعت سوار ماشین خود شدم و به سرعت دور شدم. ‏

برخی موضوعات مشابه

پاسخ ها
0
بازدیدها
70
پاسخ ها
0
بازدیدها
91
پاسخ ها
0
بازدیدها