دانلود I, Viking 1.17.6.44831 – بازی اکشن گرافیکی “من وایکینگ هستم” اندروید

Diba

کاربر نگاه دانلود
کاربر نگاه دانلود
ارسالی ها
86,552
امتیاز واکنش
46,640
I, Viking – من یک وایکینگ هستم نامی از یک بازی بسیار جذاب و خوش ساخت در سبک اکشن با المان های نقش آفرینی از استودیوی روسی Mad Dog Games می باشد که به شکل رایگان با قابلیت خرید درون برنامه ای عرضه شده و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. فارسروید نیز همزمان با انتشار آخرین آپدیت این بازی در گوگل پلی، آن را بعد از بررسی های لازم خدمت شما عزیزان معرفی می کند و آخرین ورژن آن را به همراه نسخه مود شده ای از آن برای دانلود ارائه کرده است. استودیوی Mad Dog Games پیش از این نیز بازی های بسیار خوش ساختی مثل ShaqFu: A Legend Reborn ساخته بود و پای خود را در زمینه ساخت و عرضه بازی های اکشن به خوبی محکم کرده بود و حالا با ساخت و توسعه یک بازی اکشن خوش ساخت و گرافیکی دیگر قصد دارد به روند محبوبیت خود ادامه داده و جایگاه بهتری در بین بازیکنان این سبک ها پیدا کند. در بازی I, Viking به دنیای خشن و پرافتخار وایکینگ ها سفر می کنید و در نقش گروهی از این جنگجویان در نبردهایی بسیار نفس گیر شرکت خواهید کرد. این بازی ماجرا و خط داستانی خاصی ندارد و اما توضیحی ساده از طرف سازنده ارائه شده است که به نظر برای کلیت داستانی بازی کافی می باشد. طبق این توضیحات و چیزی که در جریانات داخلی بازی می بینیم، خبر می رسد که منبعی بزرگ از گنج و ثروت در سرزمینی دور کشف شده است و از جایی که وایکینگ ها همیشه در صف اول غارت گنج سرزمین ها هستند، به صورت گروه های مختلف به این سرزمین هجوم می برند تا سریع تر این گنج را تصاحب کنند! این مسئله باعث ایجاد یک نزاع داخلی و یک جنگ بزرگ بین چندین فرقه می شود.

I, Viking

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

Please, ورود or عضویت to view URLs content!

منبع:فارسرويد

برخی موضوعات مشابه

بالا